پایتخت کتاب بانک کتاب خرید کتاب کنکور با ارسال رایگان | ketabko

دانش‌آموزان با انتخاب کتاب صحیح از میان لیست کتاب های انتشارات گاج، می‌توانند تجربه خریدی هوشمندانه را داشته باشند. در ادامه به معرفی کلی سری کتاب های میکرو، سیر تا پیاز، پرسمان و آی کیو گاج برای پایه دهم پرداخته شده است. پک کتاب های کمک درسی میتونه گامی برای قبولی در آزمون کنکور سراسری و دریافت رتبه ی بالا باشه. حالا ممکنه که به علت اقتصادی که ایجاد شده هزینه ی کتاب معظلی برای افراد باشه. کتابلند این موضوع رو پیگیری کرده و تمام کتاب های آموزشی در هر مقطع تحصیلی رو با قیمتی عالی موجود کرده. شما عزیزان هم میتونید اونارو با قیمتی مناسب از وب سایت کتابلند خریدرای کنید و اون رو از آن خود کنید.

  • کتاب‌ کمک درسی پایه دهم مطمئنا به اندازه کتاب‌های پایه های دیگر از اهمیت بالایی برخوردارند.
  • انتشارات مبتکران، از سال 1365 کار خود را در تألیف کتاب های آموزشی آغاز کرده و با انتشار بیش از سه هزار و دویست جلد از انواع کتاب ها، یکی از انتشارات بزرگ است که در زمینه نشر کتاب های کمک درسی نیز فعالیت می‌کند.
  • در این کتاب ها، در کنار پاسخ به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و پرسش‌های کتاب درسی، خلاصه دروس، نکات درسی مهم به‌صورت مختصر و نمونه سؤالات امتحانات نیز ارائه شده است.
  • کتاب های سه بعدی نشر الگو را می‌توان در گروه بهترین کتاب کمک درسی دهم تجربی قرار داد.
  • زیرا این کتاب‌ها با هدف آموزش مطالب درسی با زبانی روان به دانش آموزان و تکمیل آموخته‌های آنها و تثبیت آن به وسیله‌ی تمرینتات متعدد منتشر شده‌اند.

در این کتاب ها، در کنار پاسخ به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و پرسش‌های کتاب درسی، خلاصه دروس، نکات درسی مهم به‌صورت مختصر و نمونه سؤالات امتحانات نیز ارائه شده است. این کتب مانند یک معلم در خانه عمل کرده و تمامی ابهامات ذهن دانش‌آموزان را رفع می‌کنند. ظاهر کتاب تا حدی زیادی در انتخاب و تصمیم گیری برای خرید کتاب کمک درسی تاثیرگذار است البته به این نکته هم دقت داشته باشید که استفاده از تصاویر در متن کتاب کمک درسی می تواند به یادگیری بیشتر دانش آموزان کمک کند. در این مطلب سعی داریم برخی از کتاب های کمک درسی پایه دهم تجربی انتشارات خیلی سبز را بررسی کنیم تا اگر قصد خرید کتاب کمک درسی از این انتشارات را دارید راحت تر و بهتر تصمیم گیری نمایید. پایه دهم یکی از مقاطع مهم برای کنکوری هاست بنابراین لازم است اگر در درس خاصی احساس ضعف می کنید با خرید کتاب کمک درسی مربوط به آن درس این ضعف را جبران نمایید. دین و زندگی دهم تست خیلی سبز در دسته کتاب های آموزشی قرار می گیرد.

۳۱ استان نهم + فارسی نهم

کتاب های سه بعدی نشر الگو را می‌توان در گروه بهترین کتاب کمک درسی دهم خرید کتاب کمک درسی دهم تجربی تجربی قرار داد. این کتاب ها برای آمادگی کنکور و سایر آزمون‌های تستی طراحی و تألیف شده‌اند. از طرفی سطح سوالات کنکور بالاتر از کتاب‌های اصلی دروس است و معمولا سوالات به صورت ترکیبی از سه سال تحصیل دوره‌ی متوسطه‌ی دوم طرح می‌شوند. به همین دلیل کتب درسی به تنهایی توانایی آماده سازی دانش آموزان و رفع مشکلات آنها را ندارد و در اینجا دانش آموزان نیاز به یک ابزار کمک آموزشی برای درک بهتر مفاهیم درسی و بالا بردن سطح علمی خود دارند. از این رو انتشارات مختلف به انتشار یکی از بهترین و جامع‌ترین مکمل‌های کمک آموزشی یعنی کتاب‌های کمک درسی مقطع دهم پرداختند.

بهترین کتاب های کمک درسی ریاضی دهم تجربی

اکنون که دانش آموزان به تسلط کافی بر مطالب دست یافته‌اند، وقت آن رسیده تا با استفاده از مجموعه کتاب‌های تست از همین الان خود را برای کنکور سراسری آماده کنند. هدف از انتشار کتاب‌های تست پایه‌ی دهم تقویت نکته سنجی دانش آموزان و آشنایی آنها با سوالات و نمونه سوالات کنکور سراسری است. کتاب های این انتشارات بسیار خلاقانه بوده و همین خلاقیت است که باعث محبوبیت این انتشارات شده است.

کتاب های تست مهر و ماه

پایتخت کتاب بانک کتاب خرید کتاب کنکور با ارسال رایگان | ketabko

خرید کتاب های کمک درسی دهم می‌تواند شروعی جدید برای دانش آموزان هر رشته در این مقطع باشد؛ چراکه هر دانش‌آموزی هدف و مقصدی که برای خود تعیین کرده را مشخص کرده و باکمی تلاش بیشتر می‌تواند به آن‌ها دست پیدا کند. کتاب های جامع دهم شامل دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، هندسه، فارسی، دین و زندگی، عربی و انگلیسی هستند و با خریدن این کتاب‌ها تست ‌ها، آموزش و پاسخ تشریحی آن‌ها را در اختیار خواهید داشت. هزاران دلیل برای استفاده از کتاب‌های کمک درسی در کنار کتاب‌های اصلی دروس وجود دارد. اما انتخاب بهترین کتاب کمک آموزشی کاملا بستگی به شرایط و سطح علمی و توانایی دانش آموزان دارد. سایت کتاب کنکور مجموعه‌ای کامل از تمامی کتاب‌های کمک درسی برای همه‌ی رشته‌های تحصیلی را با بیشترین تخفیفات در اختیار شما عزیزان قرار داده است.