ویدئو وال 6 خروجی قیمت + خرید الکتروتصویرافزارپویش | asilight

ویدئو وال 6 خروجی قیمت + خرید الکتروتصویرافزارپویش | asilight

معرفی ویدئو وال پلانار Leyard DirectLight X DLX-0.7نسل بعدی سیستم ویدیو وال LED Leyard DirectLight X این پلتفرم موفق را گسترش و توسعه می دهد تا یک راه حل نهایی و کامل از ویدیو وال ها را ویدئو وال ارائه دهد. ویدئو وال پلانار PLANAR Leyard DirectLight X DLX-0.7 با کنترلر Leyard Video Controller خارج از برد .. هزینه خرید ویدئو وال LED تابعی از اندازه فیزیکی آن، تعداد نقطه‌های ویدئو وال، کیفیت اجزای LED و دیگر ویژگی‌های ارزش افزوده آن است.

  • دارای پردازنده داخلی هستند که می‌توان به وسیله آنها تصویر دلخواه را با نسبت دلخواه روی هریک از مانیتورها نمایش داد.
  • شما می‌تونین با استفاده از ویدیو وال‌ها به تمام این مشکلات خاتمه بدین.
  • البته انتخاب یک ویدیو وال در بین این تعداد تنوع زیاد که هر یک دارای یک سری برنامه‌های خاصی می‌باشد، قطعاً مسئله را سخت‌تر می‌کند.
  • مانیتورهای صنعتی نیز همانند ویدئو وال کاربردهای بسیاری را در نمایش ویدئو و تصاویر دارد و به صورت تک بر روی دیوار یا پایه های سقفی نصب میشود.

چراکه تصور کنسرت بدون رقص نور و نمایشگرهای بزرگ واقعا جذابیتی نداره. کنترل ویدئو وال این امکان را میدهد که پنجره های متعدد در ابعاد دلخواه جهت پخش فیلمهای متعدد را به صورت همزمان باز کرده و هر پنجره را جداگانه کنترل کنیم. همچنین ویدئو وال امکان چیدمان منظم و غیر منظم، صاف یا منحنی را بسته به فضای مورد استفاده به کاربر میدهد. پردازنده‌های ماژولار و مبتنی بر سخت‌افزار فراصنعت در مقایسه با پردازنده‌های داخلی نمایشگرها، برای سیستم کلی انعطاف‌پذیری بیشتری دارد. این کنترلر ویدئو وال منابع مختلف را پشتیبانی کرده و فرمت‌های مختلف سیگنال را می‌پذیرد.

تلویزیون لمسی ۴۳ اینچ سی تاچ (seeTouch) مدل TSH43

تلویزیون های تبلیغاتی قابلیت اتصال به همه دستگاه های دیجیتال ، نظیر گوشی موبایل ، لب تاب و تب لت و غیره را دارند. قبل از اینکه به توضیح نمایشگر های تبلیغاتی بپردازیم بهتر است درباره نمایشگر های شهری که نام دیگر آن ها تلویزیون شهری ، تلویزیون LED است بپردازیم. البته انتخاب یک ویدیو وال در بین این تعداد تنوع زیاد که هر یک دارای یک سری برنامه‌های خاصی می‌باشد، قطعاً مسئله را سخت‌تر می‌کند. درواقع منشأ این انتخاب‌های ویدیو وال باید با توجه به راهکارهایی که در سازمان‌ها و مجتمع‌های خاص ارائه می‌دهد، مورد توجه قرار گیرد. نورپردازی بر قابلیت مشاهده محتوای نمایش داده شده در صفحه دیجیتال وال ویدئو تأثیر می گذارد. به عنوان نمونه ، بینندگان هدف در یک روز روشن به سختی می توانند محتوا را روی صفحه کم نور ببینند.

تلویزیون لمسی جی پلاس (برد هوشمند) ۹۸ اینچی مدل GSB-98JB

یک ویدیووال به طور معمول احتیاج به سرمایه‌گذاری ویژه دارد، زیرا در واقع گرانترین بخش سیستم پخش محتوای تصویری محسوب می‌شود. ویدیو پروسسورها امکانات معمول در SCALER های قدیمی را پشتیبانی می‌کنند، ولی ورودی و خروجی بیشتر و توانایی پردازش بیشتری دارند. اضافه شدن ورودی و خروجی‌های متعدد، مستلزم افزایش و بهبود ابعاد و توانایی پردازش کردن و تولید تصویر بهتر است که ارزش بیشتری برای سیستم‌های پخش محتوای تصویری به ارمغان می‌آورد. یک طراح مبتدی ممکن است به استفاده از روش دیگری برای پخش تصاویر بزرگتر یا پخش چند تصویر به صورت هم‌زمان، علاقه داشته باشد. یکی از این روش‌ها استفاده از پروژکتور به جای ویدیووال یا چندین مانیتور معمولی و مجزا به جای ویدیووال است. این مدل از ویدیو وال‌ها با عنوان تلویزیون شهری indoor و outdoorهم شناخته میشن.

همه چیز درباره تاریخچه شرکت گوگل

پردازنده ها تصاویر تکی را شکل می‌دهند و سپس آن‌ها را به بخش‌هایی تقسیم می‌کنند که بر روی صفحات تکی نمایش داده می‌شوند. با این که یک ویدئو وال کوچک‌تر و ساده‌تر فقط ممکن است به کارت گرافیکی در حد چند مانیتور احتیاج داشته باشند، اما اندازه های ویدئو وال همچنان در حال رشد است که بیشتر آنها به پردازنده نیاز دارند. ویدئو وال ها نمی‌توانند با دسته‌ای از هر نوع صفحه‌ نمایش دیجیتالی در کنار یکدیگر ساخته شوند. این نمایشگر‌های پیچیده و بزرگ باید با دقت طراحی شوند و با استفاده از سخت‌افزار ویدئو وال های تخصصی متصل شوند. هدف از نصب آنها، ایجاد یک ظاهر یکسان با استفاده از سخت‌افزار است که به طور کامل نمایش هر نوع رسانه ای را تضمین می‌کند، در حالی که اجازه دسترسی آسان و قابلیت استفاده را نیز به کاربر می‌دهد. اگر مشتری شما می‌خواهد کاری فراتر از نمایش ویدئو، متن و صدا انجام دهد، باید خود را با برخی از برنامه‌های تصویرسازی جدید آشنا کند که با ویدئو وال ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.