نیاز به خرید لوازم جانبی دوچرخه

نکاتی برای خرید لوازم جانبی دوچرخه

لوازم جانبی دوچرخه شامل آینه، چراغ، تسمه، قفل، پمپ، کیف، کیلومتر شمار، قمقمه، نگهدارنده حرارت، کلاه ایمنی، دستکش، بوق، ترکبند دوچرخه و راهنما است که در نهایت رضایت ما را از افزایش دوچرخه‌سواری افزایش می‌دهد. حال به بررسی نکات مربوط به خرید لوازم جانبی دوچرخه می پردازد. برای مشاهده قیمت ترکبند دوچرخه به سایت دوچرخستان مراجعه کنید.

نور یکی از مهم ترین لوازم جانبی دوچرخه است و خرید آن در صدر لیست قرار دارد. دارای حالت های مختلفی مانند ثابت، چشمک زن، نور رقصنده است که برای استفاده از دوچرخه در شب بسیار موثر است. برخی از مدل ها توانایی ایجاد نور لیزر در اطراف دوچرخه در شب را دارند و با این کار یک منطقه امن را برای دوچرخه سواران تعریف می کنند. خرید یک مدل قابل شارژ بدون نیاز به باتری بسیار راحت تر است.

قفل یکی دیگر از لوازم جانبی دوچرخه است که انواع فلز از استحکام و امنیت بالایی برخوردار است.

روکش دوچرخه به شما کمک می کند که به بدنه آن آسیب نرسانید. البته بعضی ها فقط به دلیل جنبه تزئینی از آن استفاده می کنند. این کاور قسمت هایی از دوچرخه مانند بدنه اصلی و بدنه فرمان را می پوشاند.

روکش زین یا زین این قابلیت را دارد که خستگی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. اگر برای مدت طولانی از دوچرخه ثابت یا معمولی استفاده می کنید، توجه به این وسیله در اولویت خرید لوازم جانبی دوچرخه است.

پمپ یکی از وسایل ضروری برای هر دوچرخه سواری است، زیرا در هنگام پنچر شدن لاستیک ها به راحتی می توانید با پمپ آن را تعمیر کنید و به راه خود ادامه دهید. پمپ های دستی که وزن کمتری دارند گزینه بهتری برای خرید هستند زیرا جابجایی آنها راحت تر است و می توانید به راحتی آنها را با خود حمل کنید.

30 مدل لوازم جانبی دوچرخه و تزیین دوچرخه + قیمت

کیلومتر شمار یکی از وسایل مهم برای افراد حرفه ای است زیرا مسافت طی شده را می توان برای محاسبه میزان کالری مصرفی محاسبه کرد.

کیف یکی از ابزارهایی است که به شما کمک می کند وسایلی مانند پمپ، آچار یا باتری را با خود حمل کنید و در مواقعی که به آنها نیاز داشتید آن ها را در دست داشته باشید. این کیف بر روی بدنه دوچرخه نصب می شود و به شما این امکان را می دهد که همیشه عناصر لازم را با خود حمل کنید.

کلاه ایمنی دوچرخه نیز بخشی از لوازم جانبی دوچرخه است که ایمنی دوچرخه سوار را افزایش می دهد. استفاده از این دستگاه به افراد مبتدی و حرفه ای گره نخورده و یکی از ضروریات محسوب می شود. هنگام خرید حتما کلاه را روی سرتان امتحان کنید تا سبک باشد و به خوبی روی سر شما قرار بگیرد و جابجا نشود.

قمقمه یکی دیگر از وسایلی است که دوچرخه سوار باید همیشه همراه خود داشته باشد و در فواصل زمانی معین آب بنوشد. توجه

به این نکته به خصوص برای حرفه ای ها یا ورزشکاران بسیار مهم است.

آینه یکی از لوازم تزیینی دوچرخه است که به افزایش ایمنی شما کمک می کند و داشتن آن بسیار ضروری است. دوچرخه سواران در مقایسه با سایر وسایل نقلیه در معرض خطر زیادی هستند، به خصوص در مکان های شلوغ که جایی برای دوچرخه سواران نیست، بنابراین لازم است این ها را داشته باشید تا دوچرخه ببینید چه وسیله ای از شما سبقت می گیرد و اگر می خواهید هر بار بچرخید. برای دیدن پشت سر شما ممکن است از جلو تصادفی برای شما اتفاق بیفتد، بنابراین داشتن این برای هر دو فرمون بسیار ضروری است.

استفاده از آن جدای از ضرورت، یکی از روش های تزیین دوچرخه دخترانه و پسرانه نیز محسوب می شود. روش دیگر برای تزیین دوچرخه پسرانه، گذاشتن زنگ یا بوق روی آن است. این دستگاه علاوه بر ظاهر تزئینی، کاربردی و قابل استفاده نیز می باشد.