معرفی صرافی کوینکس مناسب ایرانی ها آکادمی مالی آتِس معرف صرافی های ارز دیجیتال

سپس اگر عکس بارکد را دارید از قسمت + روی اسکن گوگل اتنتیکیتور بزنید و کد را اسکن کنید. اگر اون عکس را ندارید و فقط کد ۱۶رقمی را دارید، باید وقتی روی + زدید، به صورت دستی ، اون کد را وارد کنید. کوینکس به خاطر اینکه زبان فارسی را داخل سایت خودش قرار داده، پس از ایرانیان پشتیبانی می کند. بعدا مشکلی به وجود نمی آید چون ایران را در قوانین اش تحریم نکرده. اکنون باید رمز عبور یک‌بار مصرف ۶ حرفی خود که یا در نرم افزار گوگل آتنتیکیتور شما وجود دارد یا به موبایل شما پیامک می شود را وارد کنید.

آموزش اتصال روبو فارکس به Meta Trader در ویندوز و تلفن همراه

Coinex از همان شروع آغاز به کار خود خدمات ویژه ای به کاربران و سرمایه گذاران کشور هایی که تحریم هستند می دهد. کوینکس از محبوب ترین صرافی ها در ایران است و میان تریدر ها و سرمایه گذاران ایرانی طرفداران بسیار زیادی دارد. باید به این نتکه نیز اشاره کرد که کوینکس در میان 307 صرافی معروف در دنیا رتبه 45 را دارد. صرافی کوینکس یکی از برندهای زیرمجموعه شرکت «ViaBTC» به شمار می‌رود. اگر از قبل، ورود خود را دو مرحله‌ای کرده باشید، در این قسمت باید کدی که برای تایید حساب خود از اپلیکیشن «Google Authenticator» دریافت کرده‌اید را وارد کنید.

البته چون تازه کار هستید، بهتره از صرافی نوبیتکس استفاده کنید که داخلی هست و کارت های بانکی را پشتیبانی می کنه، بعد از اینکه خب کار کردن با صرافی را یاد گرفتید، از این صرافی کوینکس استفاده کنید. حتما اموزش ببینید، چون در ارز دیجیتال خودتون بانکدار خودتون هستید و می تونید با دست خودتون ارزهاتون را نابود کنید. فرض کنید بخواهیم در قیمت موجود، یک معامله آزمایشی را انجام دهیم. حال اگر لوریج را بر اساس عددی که در عبارت Est Cost نمایش می شود، انتخاب کنیم به این میزان از کیف پول ما کسر می شود. هر چه لوریج بیشتر باشد این عدد بیشتر شده و مبلغ بیشتری از ولت کاسته می شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش ثبت نام کوینکس بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

که اگه تو اینده مشکلی با این صرافی هم بوجود اومد، خطری دارایی های شما رو تهدید نکنه. با انجام این کار به صفحه ای منتقل خواهید شد که گوگل اتنتیکیوتور یک کد 6 رقمی را نمایش میدهد و شما هر 30 ثانیه یک بار می توانید آن را استفاده کنید. در این مرحله شما باید کد 6 رقمی ارسال شده را سریعا وارد کنید. زیرا مطابق تصویر زیر این کد تنها 30 دقیقه اعتبار دارد و پس از مدت کوتاهی باطل میشود. پشتوانه صرافی Coinex ، استخر ماینینگViaBTC‌است که یکی از بزرگ‌ترین استخرهای دنیاست.

مزایای صرافی کوینکس Coinex

معرفی صرافی کوینکس مناسب ایرانی ها آکادمی مالی آتِس معرف صرافی های ارز دیجیتال

اگر فرد دیگری با همین ویژگی ها در طرف مقابل وجود داشته باشد ، معامله انجام خواهد شد. ۲- در بخش تنظیمات با تصویر زیر روبرو خواهید شد که می بایست روی گزینه RESET جلوی گزینه Password کلیک نمایید. از این گذشته پیشنهاد می‌کنیم که یک بار تا انتها مراحل ثبت نام در کوینکس را مرور کرده و سپس آن را انجام دهید. این مهم باعث می‌شود تا در صورت مواجه شدن با پنجره های جدیدی در زمان ثبت نام با هیچ چالشی روبرو نشوید.

ثبت نام در کوینکس اندروید و آیفون