معرفی بهترین رستوران های سنتی تهران

در ضمن، بهتر است فضای نشیمن و میز و صندلی ها صرفا در محیط باز تعریف نشود، زیرا در برخی فصول سال و برخی ساعات روز نمی توان در هوای آزاد نشست. اما غذاهای رستوران محشر هستند و این را ما نمی گوییم بلکه افرادی می گویند که یکبار به رستوران هفت چنار مراجعه کرده و بعد از آن، به مشتری ثابت رستوران تبدیل شده اند. زیرا برایتان بهترین رستورانهای سنتی تهران را معرفی میکنیم و با معرفی آنها تمامی رستورانهای سنتی تهران را خواهید شناخت و میتوانید در هر مناسبت و زمان خاصی به یکی از منحصربهفردترین رستورانهای سنتی در تهران مراجعه نماید و از فضای امن و شیک نهایت لذت را ببرید. رستوران بابا قدرت در زمره رستورانهای لوکس و گرانقیمت سنتی تهران قرار میگیرد و کیفیت خدمات بسیار مطلوبی دارد. ممکن است فکر کنید که چون رستوران در جنوب شهر قرار دارد پس حتماٌ غذاهای ارزان قیمتتری هم دارد. در این صورت بهتر است سری به رستوران سنتی شب های سرو بزنید. تنوع غذایی این رستوران بسیار زیاد است. در عین حال ظاهر رستوران سنتی بابا قدرت بسیار شیک و لوکس است و ظرفیت 170 نفر را دارد؛ از این رو شما میتوانید با هماهنگی قبلی، از این رستوران برای برگزاری مراسم و مهمانیهای خود استفاده کنید.

مشتریها باید سریع وارد شوند، میز مورد نظر را پیدا کنند و خدمات در سریعترین و باکیفیتترین زمان ممکن صورت بگیرند. زمانی که وارد این رستوران میشوید، در بخش جلویی سالن، متوجه سکوی اجرای موسیقی زنده خواهید شد. زمانی که وارد این رستوران میشوید، از دیدن فضای باز و آلاچیقهای زیبای آن قطعاً شگفتزده خواهید شد. پروژه ای که در حال مشاهده آن مربوط به طراحی داخلی یک رستوران در قشم به متراژ 350 مترمربع که با ترکیب سبک های مختلف مدرن و کلاسیک و زیر شاخه های آن با متریال های مختلفی توسط شرکت معماری هیرادانا انجام شده است که در ادامه بیشتر با جزییات طراحی داخلی این رستوران آشنا میشویم . مورد بعدی که در تزئین دکوراسیون داخلی رستوران سنتی باید در نظر گرفته شود، مرتبط با میز و صندلی ها می شود.

آیا تا به حال طعم غذا را در یکی از این رستورانها امتحان کردهاید؟ رستوران باربد دارای بخش جداگانهای با نام تالار آیینه است و قلیان تنها در این سالن سرو میشود تا سایر مهمانان عزیز از بوی دود قلیان آزار نبینند. سرو قلیان در این رستوران آزاد است؛ پس اگر بوی دود شما را آزار میدهد، بهتر است رستوران دیگری را برای شبنشینی خود انتخاب کنید. اگر هم مسافر پاتخت بودهاید و با خرید بلیط قطار تهران یا بلیط اتوبوس تهران خود را به تهران رساندهاید، آیا تجربه رستورانگردی در نزدیکی راه آهن یا پایانه مسافربری را داشتهاید؟ فضای رستوران کاملاً خانوادگی است و میتوانید از آن برای برگزاری مراسم خود استفاده کنید. فضای رستوران بسیار خودمانی، راحت و دلنشین است و میتوانید ساعتها از آرامش محیط لذت ببرید.

این رستوران بهخوبی با اشیای عتیقه دکور شده و طراحی آن را بهصورت هنرمندانهای با درهای چوبی، مقرنسکاری، شیشه رنگی، فرشهای دستبافت و پشتیهای ترکمن انجام دادهاند. فقط میتوان گفت که بخشی از دیوارهای رستوران به شکل سنتی و بر اساس طاقهای قوسی شکل ایرانی طراحی شدهاند؛ اما در عین حال میزهای چوبی، موسیقی زنده سنتی و فضای دلنشین رستوران باعث شده تا آن را جزء بهترین رستوران های سنتی تهران قرار دهیم. حتی در روزهای سرد زمستان نیز این آلاچیقها با بخاریهای گازی کوچک کاملاً گرم میشوند و فضایی دنج و دوستانه را برای انواع دورهمی و مهمانی فراهم میکنند.

جالب است بدانید که این رستوران اولین رستوران در تهران بوده که بهطور رسمی توانسته مجوز اجرای موسیقی زنده را به دست بیاورد. باید تمامی طرفداران پروپاقرص غذاهای کبابی در کلانشهر تهران این موضوع را بدانند که بعد از کبابی های معروف بازار تهران، این رستوران هزاردستان است که می تواند مقصد مناسبی برای رویارویی شما عاشقان کباب با بهترین و باکیفیت ترین نوع از این قبیل غذاهای گوشتی و به خصوص کباب برگ سنتی بحساب آید. تفکیک فضای نشیمن نمای کافی شاپ را مرتب و سازماندهی شده نشان می دهد و تنها انبوهی از میز و صندلی در فضا دیده نمی شود.

سایه های سرد مثل سبز، آبی یا بنفش می توانند ابعاد فضا را بزرگتر از آنچه هست، نشان دهند. در مواردی که دکوراسیون کلاسیک باشد نیز پردههای جذابی برای این منظور وجود دارد که میتوان طبق رنگ و طرح سایر لوازم گزینه مناسبتر را انتخاب کرد. طراحی و اجرای دکوراسیون تعیینشده برای رستورانها دارای مراحلی است و این مراحل باید بهدقت اجرا شوند. دقت داشته باشید که آشپزخانه باید جایی باشد که هم تردد کارکنان در آن راحت انجام شود هم ایمنی، بهداشت و تهویه مناسب نیز داشته باشد. در محیط رستوران، تختهای سنتی که البته طراحی جدیدی دارند، قرار داده شدهاند و در میانه رستوران، میزهای چوبی با مبلمان راحت امروزی به چشم میخورد. هنگامی که مکان مناسبی برای رستوران خود پیدا کردید ، وقت آن است که آستین های خود را بچرخانید و به دکوراسیون داخلی رستوران خود بپردازید و به روش هایی که باعث رضایت مشتریان می شود بپردازید.هنگامی که آنها راحت هستند و از استقبال شما استقبال می کنند ، بیشتر می فروشید و سود بیشتری کسب می کنید.

همچنین هر شب، به جز ایام سوگواری، از ساعت ۷ عصر تا ۱۲ شب، برنامه موسیقی زنده در این رستوران برگزار میشود. این رستوران سنتی یکی از بهترین رستوران های با موسیقی زنده قیمت مناسب بوده و بهشدت مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و ساعت کاری آن 12 ظهر تا 15:30 ظهر است و 8 تا 12 شب بوده و دارای برنامههای منحصربهفرد، موسیقی زنده و هیجانانگیز است. مهمترین نکتهای که باید درباره نون و نمک فخرالملوک به آن اشاره کنیم این است که رستوران در ساختمانی 140ساله قرار دارد که قدمت آن به دوران قاجار باز میگردد. این موضوع اغلب تحت تأثیر سلایق و نیازهای صاحبان رستوران و طراحان می باشد. طراحی نما برای تالار رستوران بر اساس ضوابط باید در نظر گرفته شود چون بسیاری از تالار رستورانها در سطح شهر واقع شده اند. اگر تصور شما چنین است باید بگوییم سخت در اشتباه هستید! شاید تصور کنید که موقعیت مکانی این رستوران باعث میشود تا قیمت غذاهای آن بسیار مقرونبهصرفه باشد؛ اما جالب است بدانید که رستوران نون و نمک، جزء رستورانهای گران قیمت سنتی تهران محسوب میشود! شیشههای رنگی، میزهای چوبی، گچبریهای سنتی، همه جزئیات در این رستوران بهخوبی رعایت شده است.

اگر در شهری همچون تهران به دنبال یک رستوران سنتی به تمام معنا می شد، بهتر است نه وقت خود را تلف کنید و نه وقت کسانی که همراه شما هستند! اگر این طور است، تجربیات خود را با ما و سایر همراهان به اشتراک بگذارید. البته اگر در فصل سرما قصد مراجعه به این رستوران را دارید، نگران نباشید؛ زیرا رستوران اس پی یو دارای ۲ بخش فضای باز و فضای سربسته و گرم است. ساخت صندلی چوبی برای دکوراسیون سفره خانه سنتی شما میتوانید طرح و شکل ساخت را خودتان تعیین کنید. برای ماندگاری بیشتر و تازگی گلها میتوانید از مقدار بسیار کمی قند در داخل آب هر گلدان استفاده کنید. جوی آب نهایتا به آخر باغ منتهی میشود که ساختمان اصلی در آنجا قرار دارد. داخل فضای رستوران حوضچهای فیروزهای تعبیه شده است که آب در آن جریان دارد و محیط رستوران را بسیار دیدنی میکند. این تیم ترکیبی از مواد و متریال طبیعی و مصنوعی از قبیل چوب، آجر، صفحات فولادی، شیشه و آینه را برای ایجاد یک فضای بزرگ و دلپذیر استفاده نمود.

البته به یاد داشته باشید که این رستوران در اکثر روزهای سال شلوغ است و باید برای دریافت خدمات، کمی صبر داشته باشید. این رستوران فضاسازی بینظیری دارد و میتوانید غذای خوشمزه خود را داخل آلاچیق سنتی میل کنید. در این قسمت مطالبی از جمله بهترین رنگ برای کافی شاپ، اصول نورپردازی کافه، نکات مهم در طراحی کافی شاپ را در اختیار شما قرار میدهیم. رستوران سنتی سروستان یکی از رستورانهای بسیار دلباز تهران است که در غرب پایتخت قرار دارد. اینکه بهترین رستورانهای سنتی تهران انتخاب شما برای داشتن لحظاتی خوش و خرم است، کاملاً سلیقهای است. طراحی باغ رستوران شامل طراحی پلان، طراحی محوطه سازی باغ رستوران، تعریف فضاهای سبز، انتخاب بهترین گل و گیاهان مناسب اقلیم منطقه با بهرهگیری از خلاقیت تیم حرفهایی طراحان مجموعه ایوان انجام میشود. فضای این رستوران خانوادگی است و میتوانید از آن برای برگزاری دورهمی، مهمانی یا مراسم خود استفاده کنید. در این مطلب همراه ما باشید تا با المان های طراحی کافی شاپ بیشتر آشنا شوید. از نام رستوران نون و نمک فخرالملوک میتوانید متوجه شوید که رستورانی بسیار با اصل و نسب، سنتی و زیباست.

همان دکوری که میز و صندلی ها را دکوراسیون داخلی کافه رستوران احاطه کرده است. 1. چگونه قسمت های مختلف رستوران خود را جذاب تر کنید. امیدواریم این طرح ها مورد پسند شما دوستان عزیز سایت زیبایی خانه قرار گرفته باشند و از آن ها برای طراحی دکوراسیون رستوران خود ایده گرفته باشید. خوشبختانه در کلانشهر تهران رستورانهای متعددی هستند که دارای ویژگیهای مثبت و درجه یک بوده و بهشدت مورد استقبال قرار میگیرند. معمولاً خانوادهها و زوجهای جوان در مناسبتهای مختلف و ویژه به رستورانهای سنتی تهران مراجعه میکنند. طبق سلیقه میتوان دکوراسیونی منحصر به فرد با تنوع رنگی ویژه ایجاد کرد. اگر جزء افرادی هستید که به زیباییهای خاص و سنتی شهر یزد علاقه دارید، ما یک پیشنهاد ویژه برایتان داریم. دو نوع طراحی داخلی داریم ؛ سنتی و مدرن که در اینجا شرح می دهیم. همچنین نوع و سبک رستوران تاثیر مستقیمی بر نحوه ی چیدمان آن دارد؛ یعنی قطعا الگوهایی که برای طراحی دکوراسیون رستوران سنتی وجود دارد با انواع فرنگی متفاوت خواهد بود. کیفیت فضایی خوب باعث بوجود آمدن تفاوت بین رستوران ها، شهرت نام رستوران در میان مردم و افزایش تعداد مشتری می شود. این رستوران مجهز دارای دکوراسیون و دیزاین سنتی بوده و بهجرئت میتوان آن را جزء زیباترین و مناسبترین رستورانهای سنتی در سراسر ایران، نام برد.