مزایا و ویژگی های صرافی کوینکس چیست؟ -ایران ارز دیجیتال

VIP دو : یعنی میزان ذخیره توکن CET ( توکن کوینکس ) در کیف پول شما برابر یا بیش از صرافی coinex برای ایرانیان 50,000 توکن باشد. VIP چهار : یعنی میزان ذخیره توکن CET ( توکن کوینکس ) در کیف پول شما برابر یا بیش از 500,000 توکن باشد. VIP یک : یعنی اینکه میزان ذخیره توکن کوینکس در کیف پول شما برابر یا بیش از 10,000 توکن باشد. VIP سه : یعنی میزان ذخیره توکن CET در کیف پول شما برابر یا بیش از 200,000 توکن باشد. VIP صفر : یعنی میزان ذخیره توکن CET در کیف پول شما صفر باشد. VIP پنج : یعنی میزان ذخیره توکن CET در کیف پول شما برابر یا بیش از 1000,000 توکن باشد. این پلتفرم معاملاتی بیش از ۳۰۰ رمزارز را پشتیبانی میکند و حدود ۵۰۰ بازار معاملاتی مختلف را در دسترس کاربران قرار داده است. CoinEx فقط از روش های واریز و برداشت فقط از ارزهای دیجیتال پشتیبانی میکنند، ادعا میشود که سپرده ها آنی هستند.

برای این کار،.پس از ورود به حساب،.در قسمت «Security» روی فعالسازی (Enable) تایید هویت گوگل کلیک کنید. روی هر کدام که کلیک کنید در پایین سفارشهایی که از آن نوع هستند و هنوز اجرا نشده اند ظاهر میشود. در حال حاضر صرافی CoinEx با ایرانی ها مشکلی ندارد و به عنوان یک صرافی بین المللی که خدمات زیادی را ارائه میدهد و از ارزهای زیادی بیشتیبانی میکند، یک انتخاب خوب است. اگرچه در مقایسه با صرافیهای برتر ارز دیجیتال برای مثال در انتخاب بین کوینکس یا بایننس کمبودهای زیادی دارد با همه اینها جنبههایی در پلتفرم صرافی کوینکس وجود دارد که ممکن است برای سرمایهگذاران مختلف جذاب باشد. CoinEx در مقایسه با سایر صرافیها، کارمزد معاملاتی پایینی دارد که با حجم بالای معاملات کاهش می یابد.

علاوه بر این، به دلایل امنیتی مانند بسیاری از صرافی ها، CoinEx از پروتکل HTTPS و همچنین ذخیرهسازی کیف پول سرد استفاده کرده است. CoinEx اقدامات امنیتی مختلفی را بر روی پلتفرمهای مختلف خود اجرا کرده است. CoinEx دارای زیرساخت امنیتی بی عیب و نقص و شامل احراز هویت دو مرحله ای محبوب (۲FA) است. CoinEx یکی از بزرگترین صرافی های موجود در حوزه ی ارزهای دیجیتال است که به طور رسمی اعلام کرده میزبان ساکنین داخل ایران میباشد و حتی پاسپورت ایرانی را برای احراز هویت قبول دارد.

این یعنی برای رسوب ارز در حساب کاربری خود لازم نیست کارمزد پرداخت کنید. با فعال کردن احراز هویت دو عاملی، برای دستیابی به حساب شما هر فرد علاوه بر رمز عبور به یک کد تصادفی اختصاصی نیز نیاز دارد که هر سی ثانیه تغییر می کند و امنیت حساب کاربری شما را بالا می برد و شما می توانید این احراز هویت دو عاملی را برای اپلیکیشن تأیید کننده گوگل فعال کنید. همانطور که میدانید اکثر صرافی های بین المللی از پذیرش کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها امتناع میکنند یا مدارک ایرانی را برای احراز هویت قبول ندارند. پس از ترخیص داخلی، صرافی حواله ها را به آدرس های کیف پول وارد شده صادر میکند.

فقط دارایی های رمزنگاری شده را میتوان از پلتفرم خارج کرد. از نظر حریم خصوصی کاربران، این شرکت بیان میکند که برای تبلیبغات و معرفی محصولات CoinEx، برخی از اطلاعات شخصی کاربران در خارج از پلتفرم به اشتراک گذاشته میشود! ۲.کوینکس از آن کد ۱۶ رقمی شما که بالاتر توضیح دادیم، بکآپ نخواهد گرفت (دلیلش هم واضح است، چون اگر این کد به دست شخصی غیر شما بیفتد، میتواند حساب شما را هک کند)، بنابراین اگر شما این کد را گم کنید یا فراموش کنید، قادر نخاهید بود دوباره google authenticator خود را در کوینکس فعال کرده و حساب شما تا ابد از دسترس خواهد رفت.