قیمت دابل شید نمایندگی فروش پرده زبرا پرده پاندا

شید دو مکانیزم و یا دابل شید ، از دو لایه پارچه مجزا تشکیل شده است. لایه رویی دارای طرح و نقش می باشد و لایه پشتی با هدف کنترل بیشتر نور محیط و جلوگیری از دیده شدن محیط داخل ساختمان قرار داده شده. نسبت به پرده های زبرا و شید معمولی، قابلیت تنظیم نور به اندازه دلخواه می باشد. در کنار آن با داشتن طرح های بسیار جذاب و متنوعی نظیر طرح های گل دار، انتزاعی و طرح های ساده با رنگ های مختلف، سبب زیباتر شدن محیط اطرافمان خواهد شد.

شما میتوانید از این پرده در سالن های پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق کودک و دفتر کار خود استفاده نمایید. امیدواریم که این مقاله‌ی “تفاوت شید و زبرا و دبل” مورد توجه شما قرار گرفته شده باشد. اگر نیاز به راهنمایی دارید، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. در مورد پرده شید دبل که جدیدترین نوع پرده‌های شید می‌باشد، بعد از پرده زبرا خواهیم گفت. ایده نوین کیمیا با ارائه برترین پرده های دابل شید ترک آماده همکاری با شما مشتریان محترم میباشد.

مراحل نصب پرده زبرا به روایت تصویر:

همچنین از نظر نوع استفاده دارای دو دسته پرده شید دستی و پرده شید برقی هستند. شرکت ایده نوین کیمیا با عرضه بهترین انواع دابل شید در خدمت شما مشتریان محترم میباشد. نزدیک به 10 سال در زمینه انواع پرده های مدرن سابقه فعالیت دارم و آماده پاسخگویی به شما هستم. پرده رومن در تهران با ساده و کلاسیک ترین سبک با تحولات عظیمی منتظرش هستید… نمایندگی زبرا در تهران با خریدی مستقیم و حذف هزینه های اضافی از جمله ارسال… همیشه که نباید مثل بقیه باشیم و تابع سلیقه دیگران رفتار کنیم گاهی هم وجه تمایز مثل خرید پرده شید لازم است.

  • به دو صورت دستی و برقی جمع می‌شوند؛ هر سه مدل را می‌توانید با ریموت یا سیستم هوشمند کنترل کنید.
  • فقط کافی است که پرده را از بست خارج کنید و آن را با آب و کف بشویید.
  • از شید دو مکانیزم می توان در محیط های مسکونی ، اداری و تجاری استفاده کرد.
  • برای پنجره­های معمولی از هر دو سمت 5 سانتی متر متر به جهت پوشش کامل پنجره با https://vistapardeh.ir/ پرده اضافه می­شود.
  • علاوه برآن، این نوع پرده‌ها را می‌توانید در محیط هایی مثل خانه، اتاق خواب، آشپزخانه یا ویلا، اداره و شرکت استفاده کنید، در نتیجه سردرگمی شما را برای انتخاب نهایی به اتمام می‌رساند.

حالا میبایست میله پرده پانچ را روی پایه ها قرار داده و حلقه های پانچ را یکی یکی از میله ها رد فرمایید. توجه داشته باشید که هنگام عبور دادن حلقه های پرده از میله پرده میبایست حلقه اول رو به بیرون ( به سمت سر میله و دیوار) باشد. پایه دیواری را روی نقاط سوراخ شده قرار داده و با پیچ و رول پلاک به دیوار متصل کنید و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

پرده زبرا کد 04-11717

پرده های شید چون که در جنس ها و انواع مختلفی عرضه میشوند قیمت های گوناگونی هم مرسوم هستند برای این دسته بندی خاص. ولی ما همه گرانی ها را شکسته ایم و با کیفیتی که ارائه میکنیم مسیر هرگونه گرانی را مسدود کرده ایم. شید رول ها و حتی دابل شید ها و سایر زیر شاخه ها همگی یکسان هستند فقط تفاوت های ریزی با هم دارند. در قسمت زیرین پرده های دابل شید ایده نوین کیمیا بنا به سلیقه مشتری و توسط شرکت نقش هائی ایجاد میگردد که از آن جمله میتوان به نقش های دالبر دار در حاشیه زیرین پرده اشاره کرد. این پرده قابلیت نصب ریموت ۸ کانال را دارا می باشد و شما به راحتی با نصب موتور هوشمند تا ۸ پرده را از طریق ریموت کنترل کنید. همچنین در هنگام شب میتوانید با پایین آوردن آستر پرده ( پارچه شید ) مانع دید محیط از بیرون باشید .

پرده زبرا چیست؟

قیمت دابل شید نمایندگی فروش پرده زبرا پرده پاندا

در حال حاضر جدید ترین نوع پرده، پرده های دبل یا به اصطلاح شب و روز می‌باشد. پارچه آستر دارای نراکم بافت بالا بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است. کیفیت لایه تور یا حریر بالا بوده و در برابر شستشو مقاومت مناسبی دارند. توسط شرکت ایران زبرا ارائه می شود تا ۸ پرده را از طریق ریموت کنترل کنید .