قیمت باتری ماشین کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین | نکاس باتری

قیمت باتری ماشین کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین | نکاس باتری درست مانند سایر قسمت های خودروی شما، تعمیر و نگهداری می تواند تأثیر زیادی بر عمر باتری خودرو داشته نکاس باتری باشد. اطمینان حاصل کنید که تمام مراقبت های توصیه شده مانند اطمینان از سطح الکترولیت کافی، تمیز نگه داشتن پایانه ها و …. سعی داشته باشید خرید مقرون به صرفه انجام دهید به جای اینکه باتری ای تهیه کنید که بی کیفیت باشد، اما ارزان. خرید مقرون به صرفه به این معنا است که شما باتری با کیفیت را با طول عمر سه ساله، با قیمت مناسب تهیه کنید، اما اگر باتری بی کیفیت را ارزان خریداری کنید، کمتر از یک سال دوام می آورد. اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران و استاندارد معتبر EN ۵۰۳۴۲ + Aو دو مدل استاندارد اروپایی ( EN ) و ژاپنی ( IIS ) طی سالیان متوالی برای انواع باتریهای خودرو، نشان دهنده اهتمام اين شرکت به خواسته ها و الزامات قانونی می باشد. صبا باتري يكي از بزرگترين توليد كنندگان انواع باتري خودرو در خاورميانه مي باشد.

  • سلام دوست عزیز باتری خودروی شما به دلیل اینکه به مدت ماه استفاده نشده است دیشارژ شده و نیاز به شارژ یا باتری به باتری کردن خودرو دارد.
  • باتری اوربیتال در کارخانه سپاهان باتری با به کارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و به روزترین تکنولوژی های تولید صفحات، تولید می شوند.
  • برای محاسبه قیمت باطری ماشین بدون باتری کهنه یا داغی ، آمپراژ باطری که تهیه می کنید.ضربدر قیمت روز باتری فرسوده خواهد شد .
  • حتما برایتان پیش آمده که وسط خیابان یا وقتی خیلی عجله دارید، باتری ماشین خراب شود.

اگر این فرایند برای مدت نسبتاً طولانی ادامه پیدا کند، باتری دشارژ شده و دچار آسیب می شود. اگر ماشین شما روشن نمی شود و به باتری اوربیتال خود مشکوک هستید، تست ها و ابزارهایی وجود دارد که می توانید برای برسی عملکرد باتری اوربیتال خود از آنها استفاده کنید. برخی از ابتدایی ترین کارها را می توانید در خانه انجام دهید، مثلاً باتری را به صورت بصری بررسی کنید، باتری باید تمیز باشد، اتصالات باید عاری از خوردگی باشد، هیچ نشتی قابل توجهی وجود نداشته باشد و قاب باتری باید بدون ضربه یا ترک باشد. اما تست باتری اوربیتال به صورت حرفه ای تر بهتر است در تعمیرگاه خودرو انجام شود تا نتیجه ی دقیق و کارآمد بگیرید. کارشناسان ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز، با شماره های درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان، باتری ماشین خود را تحویل بگیرید.

و ما جهت ارسال و نصب باتری به صورت کاملا رایگان در خدمت شما عزیزان هستیم. مفتخریم که از تمامی فروشگاه های سطح کشور در حوزه ی فروش باتری، ارزان ترین قیمت باطری ماشین را به شما عزیزان ارائه میدهیم. تک استارت در خصوص ارائه خدمات اطمینان میدهد که نمایندگی هایش برندهای معتبر باتري ماشين را متناسب با نیازهای مشتریان و در سطح بی نظیری از خدمات، قیمت، کیفیت و سرعت ارائه میدهد. در این قسمت لیست قیمت انواع باتری ایرانی و خارجی را میتوانید مشاهده نمایید.

باتری اوربیتال وان سیلور سپاهان

تولیدت این مجموعه شامل انواع باطری های خودرو با آمپراژهای متفاوت خودروهای سبک و سنگین و همچنین باتری صنعتی UPS نیز می باشد. در انتخاب باتری مناسب برای خودرو باید به مشخصات فنی خودرو مانند میزان آمپر مورد نیاز در سیستم الکتریکی خودرو، قدرت دینام برای شارژ باتری و فضای موجود برای قرارگیری باتری توجه شود. میزان آشنایی صاحب ماشین با خودرو و سیستم فنی آن نیز در انتخاب باتری ماشین اهمیت دارد. اگر فرد زمان و حوصله‌ی کافی برای بررسی باتری را داشته باشد، باتری اسیدی انتخاب بدی نخواهد بود. برای افرادی که این زمان و حوصله را ندارند، باتری اتمی گزینه بهتری است. وظیفه‌ی این سیستم تامین، ذخیره و تقسیم انرژی الکتریکی مورد نیاز بخش‌های مختلف خودرو است.

اگر شما یک باتری 100 آمپرساعت تهیه نمایید بعد از ماه اول این باتری ظرفیتی معادل 96 تا 97 آمپر ساعت خواهد داشت و حدود 3 تا 4 آمپر ساعت ضعیف تر می گردد. طبیعی است قدرت جریان دهی باتری با عمر بالا بسیار افت کرده و ممکن است به ادوات برقی خودرو آسیب برساند. باتری یک ماده مصرفی است و جهت حفظ سلامت خودرو میبایست در یک دوره زمانی مشخص تعویض گردد. فروشگاه اینترنتی حافظ باتری به صورت 24 ساعت (شبانه روزی) در تمام ایام سال حتی روز های تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

باتری 35 آمپر اوربیتال پریمیوم