سقف کاذب چند نوع است؟ ️ خرید + نصب و اجرا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

سقف کاذب چند نوع است؟ ️ خرید + نصب و اجرا با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

بهتر است که قبل از اینکه بخواهید آویز را اجرا نمایید، وضعیت سقف از نظر مقاومت و استحکام بررسی بشود. سلام ممنونماز اطلاعات اناليز البته ببخشيد اگه بشه اطلاعات وزن سقف هم در اختيارما قرار بديد . در خصوص استفاده از آلومینیوم و یا سایر مصالح نیز ابعاد پروفیلها بستگی به محاسبات انجام شده دارد، ولی در هر صورت نباید مقاومت پروفیلهای اصلی و فرعی ، به ترتیب از مقاومت میلگرد 10 و 6 میلیمتر کمتر باشد. در صورتی که پروفیلهای اصلی از نوع چهارتراش چوبی باشند ، چوب مورد نظر باید از نوع نراد خارجی باشد .

  • در مرحله‌ی بعدی نبشی را در امتداد خط و زیر سوراخ‌ها قرار دهید و محل سوراخ‌ها را روی نبشی علامت بزنید.
  • با استفاده از آکواپانل می توان در فضای خارجی ساختمان و یا فضای داخلی ساختمان که رطوبت و آب ریزی مداوم وجود دارد، سقف کاذب را اجرا نمود.
  • علاوه بر آن ایمنی آن در برابر زلزله بالا است و اجرای آن نیز به سرعت و به آسانی صورت می گیرد.
  • از دیگر مزایای سقف کناف (کی پلاس پارس) می توان به کم هزینه بودن آن اشاره کرد که هم برای نصب و هم برای تعویض و تعمیر بخش های مختلف آن می توان از این ویژگی بهره برد.
  • سپس ورقه های رابیتس روی میلگردهای فرعی قرار گرفته و با سیم گالوانیزه محکم می شوند.

سقف کاذب رابیتس به تنهایی اجرا نمیشه و باید روی اون اندود گچ استفاده کرد تا کامل بشه. قدرت انعطاف این سقف کاذب خیلی زیاده و طرح های زیادی رو میشه با اون اجرا کرد. برعکس اجرای تایل سقف کاذب، میشه با بعضی از متریال سقف کاذب رو بصورت یکجا و پیوسته اجرا کرد. تفاوت اصلی این سقف کاذب ها با سقف کاذب تایلی، پیوستگی و یکپارچگی اونها هست که با روش های ساخت مختلف انجام میشه. برای اجرای سقف کاذب به نکات مهم درسقف باید توجه داشته َاول این که برای آویز سقف کاذب از آویز مفتول استفاده کنیم هم کار استاندار می شود و هم اجرای آسان دارد و می توانیم سقف را راحتتر و دقیق تر ریگلاژ کنیم.

سقف کاذب و سقف کناف :

سقف کاذب به سقفی گفته می شود که به اسکلت ساختمان متصل شده و بار را به آن انتقال می دهد. اجرای سقف کاذب با انواع مصالح مختلف همچون گچ ، چوب ، شیشه ، PVC ، پارچه و فلز قابل اجرا است. از نظر محل اجرا نیز می توان آن را به انواع سقف کاذب پذیرایی ، سقف کاذب آشپزخانه ، سقف کاذب سرویس بهداشتی و سقف کاذب اتاق خواب دسته بندی نمود.

اجرت اجرای سقف کاذب PVC تایل ۶۰*۶۰ در کرج[رحمانی]

با توجه به نصب سریع و سرعت اجرایی بالای سازه های کاذب روز به روز بر طرفداران آن هم در ایران و هم در سراسر دنیا افزوده می گردد. شرکت آکس طرح و ساخت خدمات سقفهای کاذب با بهترین قیمت و ضمانت اجرایی بالا را در سراسر ایران ارائه می دهد. سقف کاذب کناف به ورق های گچی که روی آن با کاغذ مخصوص پوشیده شده کناف میگویند کناف نام شرکتی است که این محصول را اختراع و تولید کرده است این محصول جایگزین خیلی از متریال شده مثل گچ کاری و رابیتس کاری و یا آجر و دیوار کشی . یکی از متریال هایی که در انواع خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد سقف کاذب یا Ceiling است . برای مثال سقف کاذب آشپزخانه و یا سقف کاذب مغازه در فاصله ای پایین تر از سقف اصلی ساختمان اجرا می شود و به دلیل قابلیت تنوع دکوراتیو و نورپردازی ، نمای زیبایی به سقف منزل می دهد . اما نکته ای که در این زمینه لازم است بدانید این است که بکارگیری این سقف تنها برای منازل مسکونی نیست و شما می توانید براحتی آن را در دکوراسیون مغازه ، دفاتر اداری ، فروشگاه ها و سالن های اجتماعات به کار گیرید.

سقف کاذب تاریخچه مشخصی ندارد به طوریکه هنوز کاملاً مشخص نیست که چه کسی سقف‌های کاذب مدرن را اختراع کرده است، یا حتی دقیقاً چه زمانی پدید اجرای سقف کاذب آمده اند. اما هیچ تردیدی در مورد اینکه این سقف‌های جدید، موفقیتی بزرگ در عرصه‌ی ساختمان سازی بوده اند، وجود ندارد. این تکنیک انقلابی برای ایجاد سقف بود، همچنان که تولید کنندگان محصولات جدید و نوآورانه را تولید می‌کنند. برای مثال، رابیتس‌کاری به‌واسطه استفاده از مواد اولیه استیل یا فولادی، گچ و مراحل اجرا، هزینه بیشتری نسبت به کناف دارد. ازطرفی، وزن بیشتری را تحمل می‌کند و برای طراحی‌های دکوراتیو پرطرف‌دار است.