خرید جدیدترین مدل های گوشواره طلا با قیمت روز گالری پرسته | hsaatchi

در وب سایت ریسه گالری خرید اینترنتی گوشواره طلا به سادگی انجام می‌شود، کافیست شما محصول مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید و پس از انتخاب رایحه بسته بندی، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس با کلیک کردن روی دکمه “ادامه جهت تسویه حساب” قسمتی باز خواهد شد که از شما شماره موبایل جهت ثبت نام خواهد گرفت. تمام سفارشات تهران و شهرستان‌ها بصورت رایگان ارسال خواهند شد. عزیزانی که ساکن تهران هستند می توانند سفارشات خود را در همان روز با تحویل دو الی سه ساعته دریافت کنند. دوستان عزیزی هم که در شهرستان‌ها هستند بصورت رایگان و با پست پیشتاز جمهوری اسلامی طی سه الی چهار روز سفارشات خود را دریافت خواهند کرد.

خرید جدیدترین مدل های گوشواره طلا با قیمت روز گالری پرسته | hsaatchi

صورت‌هایی با چانه پهن و پیشانی پهن که تقریباً ذوزنقه‌ای هستند. از گوشواره‌های آویزی یا هر طرح گوشواره بلند خودداری کنید و به سراغ طرح‌های کوچک یا میخی بروید. گالری طلا ساعتچی با برخورداری از تمامی شرایط یک فروشگاه اینترنتی معتبر طبق نکات ذکر شده، آماده ارائه انواع مدل‌های گوشواره طلا به شما می‌باشد. به وب‌سایت فروشگاه اینترنتی گالری ساعتچی مراجعه کنید و با اطمینان و با صرفه‌ترین قیمت، گوشواره مورد نظر خودتان را خریداری کنید.

گوشواره طلا طرح BEE MY LOVE مدل نگین دار کد CE426

این گوشواره بدون اینکه نیاز به سوراخ کردن گوش داشته باشد دور لایه بیرونی قیمت انلاین طلا گوش پیچیده می‌شود. در حال حاضر جنس طلای این گوشواره با جواهرات ارزشمندی ساخته می‌شود و گزینه خوبی برای لباس‌ها و موقعیت‌های غیررسمی است. بهترین مدل گوشواره برای شما که فرم صورتتان گرد است، استفاده از گوشواره‌های کشیده است و همچنین گوشواره‌های بزرگ و توخالی، مانند گوشواره کندو که از گالری طلای دست ساز سنجاق است. برای داشتن یک ظاهر جذاب و منحصربه‌فرد، باید در انتخاب جواهرات و اکسسوری، دقت و حساسیت زیادی داشته باشید.

  • همانطور که می‌دانید طلا یکی از با ارزش ترین فلزات جهان است که به علت انعطاف و خاصیت شکل پذیری، همواره جایگاه خوبی در ساخت زیورآلات داشته است.
  • در موقعیت‌های رسمی گوشوارهٔ شلوغ نامناسب است حتی می‌توان گوشواره استفاده نکرد.
  • برای داشتن یک ظاهر جذاب و منحصربه‌فرد، باید در انتخاب جواهرات و اکسسوری، دقت و حساسیت زیادی داشته باشید.
  • برای استفاده در مجالس و مهمانی های عروسی، گوشواره طلا با اشکال بزرگ و سنگین می تواند جلوه بیشتری به استایل و زیبایی شما بدهد.
  • گوشوارهها به دلیل موقعیت مکانی نسبت به سایر جواهرات بیشتر در معرض خطر آلودگی هستند.
گوشواره‌های بیضی، حلقه‌ای و اشکی روی صورت‌های مربعی بهترین ظاهر را دارند. چهره‌های بیضی برای گوشواره خوش شانس‌ترین هستند زیرا تقریباً هر مدلی روی آن ها خوب به نظر می رسد. آنها می‌توانند از گوشواره‌های بزرگ، آویز یا طرح‌های گوشواره‌های طلای کوچک مدل میخی نیز استفاده کنند.

گوشواره طلا طرح گره تیفانی نگیندار مدل بلند کد CE446