خرید تتر USDT فروش تتر قیمت لحظه ای Tether صرافی اکسیر-تترفا

خرید تتر USDT فروش تتر قیمت لحظه ای Tether صرافی اکسیر-تترفا

کارمزد از ارزی که پس از انجام معامله دریافت می‌کنید کسر می‌شود. صرافی‌ها کارمزد را به صورت درصدی محاسبه می‌کنند که در هنگام خرید و فروش تتر، این کارمزد به معامله گر نمایش داده می‌شود. سایر کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقدند که تتر در بازار ارز دیجیتال «به طور کامل» وثیقه نشده و این موضوع از یک سال پیش مورد بحث قرار گرفته است. در نتیجه با توجه به همه گمانه زنی‌ها و ادعاهایی که در مورد تتر وجود دارد، نمی‌توان به طور دقیق مدعی شد که این ارز دیجیتال همان دلار آنلاین است. با این حال به صورت کلی، تتر همان دلار از نوع دیجیتالی محسوب می‌شود.

  • از آن طرف ارسال تتر در شبکه ترون بین چند ثانیه تا چند دقیقه انجام می‌شود؛ اما برای اتریوم این مقدار به چند دقیقه می‌رسد.
  • تنها هزینه پرداختی شما، هزینه تراکنش شبکه است که آن هم مبلغی زیر یک دلار است.
  • کاهش عمده ی هزینه های کارمزد بانکی و سرعت در پرداخت ها و انتقالات ارزی از ویژگی های تتر است.
  • با بررسی دقیق روند بازار و کسب اطلاعات در زمینه قیمت تتر، می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و به خرید تتر بپردازید.
  • جالب است بدانیم که تتر گروهی دیگر از استیبل‌کوین‌های متصل به یورو، یوآن چین و طلا را منتشر می‌کند؛ اما ارزش هیچ یک از آن‌ها به اندازه USDT به دلار آمریکا نیست.

لیست کیف پول های تتربسیار گسترده است و سرمایه گذاران بدون هیچ نگرانی می توانند نسبت به خرید و فروش این استیبل کوین اقدام نمایند. Bitfinex بزرگترین صرافی خرید و فروش بیت کوین در جهان به لحاظ حجم معاملات است. در نظر داشته باشید برای تسریع واریز وجه به پیش از اقدام به فروش تتر، اطلاعات حساب بانکی خود را در حساب کاربری خود در وب سایت پی 98 ثبت کرده باشید. دراین روش شما می توانید بدون درگیری به مفاهیم پیچیده مانند شکاف قیمت، بهترین قیمت بازار و … با روش های امن و ساده به خرید و فروش USDT بپردازید.

شایان ذکر است توکن EURT نیز به همین شکل بوده و یورو دیجیتالی می باشد که البته کاربرد آن در معاملات کمتر خرید تتر از USDT است. جالب است بدانید شرکت آی فینکس به تازگی توکن XAUT را که با پشتوانه طلا کار می کند وارد بازار رمزارزها کرده است. این توکن نسبت به توکن ارزهای فیات کمتر شناخته شده و کمتر مورد معامله و استفاده قرار می گیرد. در این بخش، کلیتی از نوع کارکرد تتر و شکل آن در بازار رمزارزها را به شما عزیزان و کاربران گرامی سایت کیف پول من توضیح دادیم.

مزیت تتر ( USDT ) نسبت به دلار چیست؟

تتر یک وسیله پرداخت حسابداری است و نیازی به محاسبه آن به دلار نیست. اگرچه تفاوت انواع این ارز به میزان کارمزد و سرعت انجام تراکنشبستگی دارد اما شما می توانید در مقاله انواع Tether اطلاعات دقیق تری در این زمینه بدست آورید. نحوه تولید و عرضه USDT به این شکل است که شرکت iFinex که مالک تتر می باشد و صرافی بیتفینکس از آن اوست مبدا تولیدات تتر است. سپس بعد از آن در جریان توزیعاتی متمرکز به سایر صرافی ها مانند بایننس یا Houbi و … وارد می شود. در ثبت سفارش با تعیین حد سود و ضرر می توانید ریسک خود را به حداقل برسانید.

اخبار ارز دیجیتال

ما در این پلتفرم بستر آنلاین و شبانه‌روزی خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیجیتال تتر را برای شما فراهم کرده‌ایم. از این طریق شما می‌توانید با انتقال ارز فیات به حساب مورد نظر، مقدار مورد درخواست از تتر را از صرافی بخرید. نحوه فروش ارز دیجیتال تتر نیز در این صرافی‌ها آسان است و می‌توانید تتر را به دلار تبدیل کنید. از آنجا که امکان انتقال مستقیم ریال به صرافی‌های خارجی وجود ندارد، برای خرید ارز دیجیتال در این صرافی‌ها به تتر نیاز خواهید داشت.

توجه داشته باشید این صرافی ها از نظر منطق کاری و امنیت پلتفرم دارای ریسک قابل ملاحظه ای می باشند . چرا که چون نگهداری کیف پول مشتری بایستی در سرورهای مطمئن و به روز متعلق به خود صرافی انجام شود . نگرفتن این هزینه به این معناست که صرافی نیاز هایمالی خود را به صورت پنهانی از روش های دیگر دور از چشم کاربر تامین می کند .

یعنی اگر شما قصد خرید تتربر روی بلاک چین TRC20 دارید، بایستی آدرس والت مخصوص به این شبکهرا در اختیار داشته باشید. در برخی از مواقع، صرافی ها و کیف پول های ارز دیجیتال فقط از یک نوع USDT پشتیبانی می کنند. بنابراین بهتر است حتما این موضوع را بررسی نمایید که آیا از بلاکچین مورد نظر شما پشتیبانی می شود یا خیر. هر صرافی ارز دیجیتالی برای انتقال پول میان کیف پول فروشنده و خریدار و تامین امنیت معامله ها و فراهم کردن بستر معاملاتی، کارمزدی را از مشتریان خود دریافت خواهد کرد. این هزینه ایست که بابت نگهداری از کیف پول شما توسط صرافی یا اتصال بین فروشنده و خریدار پرداخت خواهید کرد .