تزریق ژل بعد از چند روز اثر می کند ؟ کلینیک خانه سفید

با تزریق دقیق در ناحیه مورد نظر نتیجه‌ای طبیعی به دست خواهد آمد. همه متوجه تغییر شما خواهند شد اما هیچکس به تزریقی که انجام داده‌اید، پی نمی‌برد. پرلان از اسید هیالورونیک بدون منشاء حیوانی تشکیل شده است. قبل از استفاده از آن نیازی به آزمایش حساسیت پوستی نیست.

  • در واقع ژل و چربی جایگزین چربی از دست رفته پوست شده و از این طریق شیار‌ها و چروک‌های ایجاد شده بر روی پوست را برطرف خواهند کرد.
  • چین و چروک های استاتیک شامل خطوط اطراف دهان و کنار گونه ها می باشند و عموما ناشی از کمبود و از بین رفتن کلاژن پوست بوده و پوست در این زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست اموزش تزریق ژل بطور حرفه ای (https://clinicmahsaamani.ir/gel-injection-training/) خواهد داد.
  • اکثر افرادی که ژل لب تزریق کرده اند به راحتی غذا می خورند و یک احساس کاملا طبیعی دارند.

در مواقع نادر ممکن است ژل با استفاده از جراحی خارج شود. در میان ژل‌های مختلف، پلی متیل متاکریلات مانند بلافیل قیمت بالاتری دارد. قیمت ژل‌های حاوی اسید هیالورونیک از بقیه انواع ژل پایین‌تر است. بسته به میزان استفاده ممکن است، هزینه آن کم یا زیاد شود. بسته به نوع ژل و ناحیه تحت درمان بلافاصله بعد از تزریق متوجه نتایج آن می‌شوید. برخی از مراجعه‌کنندگان بعد از تزریق کبودی و تورم خفیفی را تجربه می‌کنند.

برای افزایش حجم و فرم دهی به صورت تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی؟

تزریق ژل بعد از چند روز اثر می کند ؟ کلینیک خانه سفید که محصولات خود را در مدل‌های مختلف به بازار ارائه می‌دهد. و هر کدام از آن‌ها برای تزریق در ناحیه‌ای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. روش‌های جوان‌سازی بدون جراحی نمی‌توانند نتایج اعمال جراحی را ایجاد کنند ولی می‌توانند زمان نیاز به عمل لیفت صورت را به تعویق بیندازند. ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق، از الکل، کافئین، مکمل نیاسین، غذاهایی که سدیم، شکر و یا کربوهیدرات ساده دارند، مصرف غذاهای تند و یا کشیدن سیگار، دوری کنید.

در جریان مشاوره، متخصص کلینیک مشکل شما را بررسی کرده و در مورد سوابق پزشکی از شما سوال می‌کند. با وجود این که تزریق ژل بسیار کم خطر و کم عارضه است، برای اطمینان بیشتر باید سوابق درمانی گذشته (مثلاً آلرژی‌های شما) را در نظر بگیریم. بسیاری از ژل‌ها حاوی لیدوکائین هستند که برخی از مراجعین ما به این ماده حساسیت دارند. تزریق چربی یکی از انواع فیلرها به حساب می‌آید و در آن به جای این که از مواد سنتتیک یا خارجی استفاده کنیم، از چربی طبیعی بدن خودتان استفاده می‌کنیم.

که برخی از آن‌ها نشان می‌دهند که تزریق مکرر هیالورونیک اسید سبب تحریک تولید کلاژن به صورت طبیعی می‌شود. و همین امر سبب کاهش چین و چروک‌ها در طی زمان خواهد شد. با افزایش سن، پوست حجم خود را به دلیل کاهش کلاژن از دست می‌دهد. این کاهش حجم منجر به بروز ظاهری خسته و بی طراوت به دلیل از بین رفتن ساختار طبیعی می‌شود.

مراحل انجام تزریق ژل

به دلیل استفاده بیشتر پزشکان از مواد بی‌حس‌کننده، شما در این روش هیچ دردی را حس نخواهید کرد. چنانچه قصد دارید فقط قسمتی از صورت خود را فیلر بزنید، نیازی نیست که کل صورت را اصلاح کنید، با تصمیم‌گیری پزشک فقط ناحیه موردنظر اصلاح خواهد شد. کنترل حجم لب، چرا که مقدار ماده ی تزریق شده به لب قابل کنترل است، بنابراین پزشک کنترل بهتری بر حجم لب دارد. همه ی این محصولات به یک شکل تزریق می شوند و نتایج مشابهی به شما می دهند. پس از گذشت این مدت زمان نیز افراد به تزریق های بیشتری برای حفظ حجم لب هایشان نیاز دارند. بسیاری از مردم داشتن لب‌های برآمده را نشانه‌ ای از ظاهر جوان و جذاب می‌دانند.

انواع، کاربردها، ماندگاری، عوارض و هزینه فیلرهای پوستی حاوی ماده‌ای به نام هیالورونیک اسید هستند که به طور طبیعی در پوست، چشم‌ها و مفاصل ما وجود دارد. تزریق فیلر این افت حجم را ترمیم می‌کند و خطوط و چین و چروک‌ها را هموار می‌کند. علاوه بر این، HA بسیار آبرسان است و می‌تواند ظاهر پوست را بهبود بخشد. ژل‌های هیلافرم و هیلافرم پلاس شکل بسیار خالصی از اسید هیالورونیک هستند که توسط متخصصین به عنوان فیلر پوست تأیید شده‌اند. هیلافرم منشاء حیوانی دارد و مواد آن از پرندگان به دست می‌آید. هیلافرم برای از بین بردن خطوط و چین و چروک‌های ناخواسته به پوست تزریق می‌شود.