بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران

ما نیز در ادامه به کمک شما آمده ایم و تعدادی از بهترین دستگاه های تصفیه اب ایرانی ، چینی ، تایوانی و مونتاژ ایران را برای شما گذاشته ایم تا انتخاب شما را راحت کنیم . آب سخت یکی از مشکلات اصلی در اکثر شهر ها می باشد که دستگاه تصفیه آب ro می تواند در کم کردن سختی آب به ما یاری برساند.آب تصفیه کن ها ی اسمز معکوس اغلب 6 تا 8 مرحله ای هستند و بدیهی است مراحل بیشتر آن، تصفیه بهتر آب را به همراه دارد. اما برندهای دیگه ی موجود در فضای مجازی برندهایی هستند که بعضا یا نمایندگی انحصاری دارن و یا تولیدات خودشونه که اون برندها رو ثبت کردن و تقلبی اون برندها در بازار وجود نداره به همین خاطر میشه با خیال راحت تر اون دستگاه های تصفیه آب رو خرید کرد .

بهترین روش تصفیه آب خانگی در ایران روش اسمز معکوس یا همان دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس RO هست که برقی بوده و دارای پمپ و مخزن میباشد. برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن شماره سوم نیز باید به همان صورت دو مرحله ی قبلی عمل نموده و شیر ورودی را ببندید و حوزینگ را باز نمایید . توجه کنید که مخازن ذخیره تحت فشار داخل آنها یک تیوپ پلاستیکی وجود دارد که آب آشامیدنی تصفیه شده داخل این تیوپ جمع شده و دور تا دور این تیوپ تحت فشار باد قرار میگیرد تا پس از باز کردن شیر بهداشتی تصفیه آب روی سینک، فشار باد تیوپ داخل مخزن را مچاله کرده و آب تصفیه شده را با فشار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. چرا باید بنزین و وقت خود را برای خرید آب بطری در فروشگاههای مواد غذایی هدر دهید، در حالی که میتوانید آب آشامیدنی تمیز و ایمنی را درست از شیر آب یا چاه خصوصی خود داشته باشید؟

پس از اینکه احساس کردید در منطقه ای سکونت دارید که آب شرب آن منطقه کیفیت مطلوب را ندارد و تصمیم به خرید دستگاه تصفیه آب نمودید، حالا نوبت آن رسیده که روش یا سیستم تصفیه ی مناسب برای تصفیه آب مصرفی خودتان را انتخاب کنید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد هنگامیکه قصد خرید محصولی را دارید ابتدا بهترین مدل ها را انتخاب می کنید و مدلهای دیگر را کنار می گذارید و در مرحله دوم از بین مدل های انتخاب شده تعدادی را حذف می کنید تا در نهایت دو یا سه مدل باقی بماند و از بین این دو سه مدل بهترین را انتخاب می کنید . اگر دستگاه مدنظرشما از سیستم اسمزمعکوس (RO) برای تصفیه آب استفاده نکند (فاقد ممبران و پمپ باشد) قیمت بسیار پایین تری نسبت به دستگاه های RO دارد (زیر دویست هزار تومان). درباره ی فروش دستگاه های تصفیه آب قیمت های بسیار متفاوتی در اینترنت دیده میشه .

در ایران برند های زیادی از تصفیه کننده آب وجود دارد. به همین دلیل وجود یک دستگاه تصفیه خوب، ضروری است. دستگاه تصفیه آب پیوریکام یک برند تایوانی می باشد که متاسفانه با وجود تایوانی بودن و کیفیت ساخت بالا نتوانست فروش خوبی در بازار ایران داشته باشد . از آنجائیکه هنوز آزمایش کیفیت آب چاه مورد استفاده انجام نشده بود، احتمال وجود آلودگی های میکروبی کاملاً منتفی نیست. برند Puricom ازسال 1386 وارد ایران شد و به دلیل شکل متفاوتی که دارد در ابتدا فروش بالایی داشت اما به دلیل ورود مدل مشابه چینی ، به سرعت از محبوبیت آن کاسته شد و نتوانست رقیب سر سختی برای مدل های گفته شده در بالا باشد . دستگاه تصفیه آب قلیایی یک سیستم 7 یا 8 مرحله ای است که از فرایند اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می کند.

خرید تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب آکوا کیلیر یک برند چینی می باشد که کیفیت آن در حد معمول می باشد و توانایی رقابت با محصولات تایوانی را ندارد . در صورتی که فیلتر مرحله اول به سرعت اشباع شود املاح درشت، رسوبات، شن و ماسه و زنگ لوله از مرحله اول عبور کرده و میتواند هم به قطعات دستگاه شما آسیب رسانده هم کیفیت آب خروجی تصفیه شده را کاهش دهد. در صورتی که مونتاژ شده و یا از مواد بی کیفیت ساخته شده اند. در صورتی که در هوزینگ از مواد قلیایی یا اسیدی استفاده شود این امکان وجود دارد که برنج واکنش نشان داده و از این هوزینگ استفاده کند.

بهترین دستگاه تصفیه آب

چه عواملی بر طول عمر دستگاه تصفیه آب صنعتی موثر است؟ همچنین عمر مفید فیلترهای دیگر با وارد شدن املاح درشت به این فیلترها کاسته میشود و هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب شما را در طول سال افزایش میدهد که این عملا میتواند هزینه نگهداری دستگاه تصفیه آب را افزایش داده و مقرون به صرفه نباشد. فیلترهای کربنی نقش مهمی در افزایش طول عمر ممبران دارند. اگر شماره یک ریز بافت نبوده و یا از فیلترهای رسوب گیر همچون رسوب گیرهای توری مانند که قبل از پکیج آب گرم قرار میدهند باشد توانایی حذف املاح درشت بزرگتر از پنج میکرون خرید دستگاه تصفیه آب را نخواهد داشت.

فیلتر قلیایی: آب در حالت عادی حالت قلیایی دارد اما وقتی وارد سیستم تصفیه شهری و موادی مثل کلر به آن اضافه می شود حالت اسیدی پیدا می کند. در واقع بعد از این که از کیفیت دستگاه اطمینان پیدا کردید می توانید دستگاه تصفیه آب را از فروشگاهی خریداری کنید که در کنار ارائه محصولات با سطح کیفی بالا، حداقل قیمت را برای فروش دستگاه لحاظ کند. این مدل از دستگاه تصفیه آب یک برند ایرانی می باشد که فقط مدل زیر سینکی آن موجود می باشد اما در کیفیت های مختلف و با قطعات ایرانی ، چینی و تایوانی تولید می شود . تصفیه آب های صنعتی جهت تهیه آب فوق خالص مورد نیاز صنایع ، کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد از جمله دستگاه های تصفیه آب صنعتی میتوان به تصفیه آب مرغداری ، آب شیرین کشاورزی و گلخانه ای ، تصفیه آب دیگ و تصفیه آب صنعتی صنایع داروسازی و صنایع غذایی اشاره کرد جهت خرید و قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی با ما تماس بگیرید.

بیش از 300 بیماری مختلف از دسته بیماری های گوارشی بر اثر آب آلوده میتوانند در کوتاه مدت و بلند مدت سلامت بدن انسان را به خطر بیاندازند. آب آلوده شهری سرشار از انواع نیترات، نیتریت، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین، آرسنیک و آلومینیوم است که هر کدام به نوبه خود میتوانند بخشی از فعالیت درست و اصولی بدن انسان را مختل نموده و موجب بیماری و حتی ایجاد سرطان در بدن انسان گردند. مراحل اول دوم سوم که به ترتیب فیلترها تصفیه آب، پلی پروپیلن، کربن فعال گرانول و کربن بلاک نام دارند فیلترهای سه گانه پیش تصفیه میباشند و املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای و املاح بزرگتر از 5 میکرون به همراه کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را از آب آشامیدنی حذف و تصفیه مینمایند.

با اینکه چند سال بعد از برند سافت واتر وارد ایران شد اما توانست پا به پای برند سافت واتر در ایران حرکت کند و در طول این سال ها به فروش خود اضافه کند . از طرف دیگر وجود نمایندگی soft water و فعالیت آن به صورت رسمی و قانونی باعث شده تا از نظر تامین قطعات و لوازم مصرفی مشتریان تصفیه آب خانگی سافت واتر دچار هیچ مشکلی نشوند. مواد شیمیایی و سمی بسیاری وجود دارند که بدون هیچ طعم و بویی در آب حل شده و به سلامتی شما آسیب می رسانند. در این روش با حداقل مصرف انرژی و بدون افزودن هیچ گونه مواد اضافی به آب،عمل تصفیه انجام شده و حداکثر مواد شیمیایی و سمی و طیف وسیعی از ناخالصی ها که شامل انگلها باکتری ها و ویروس ها می باشد از آب حذف می شوند. فلوراید: بدون شک وجود فلوراید در رژیم غذایی و ورود آن به دهان انسان میتواند از پوسیدگی دندان ها به خوبی جلوگیری نماید.

آب تصفیه شده، کمک زیادی به کاهش سرطان و بیماری کبد می کند و از مبتلا شدن به سنگ کلیه جلوگیری می کند. از ویژگی های دستگاه تصفیه آب ایزی ول ACE02 میتوان به: شش مرحله فیلتراسیون پرقدرت، فیلتر اورجینال ممبران ۱۳ لایه با کیفیت بالا و مواد درجه یک و گیاهی، استانداردهای معتبر کیفیت و بهداشت آب ،منبع استیل باکیفیت ، کم حجم با طراحی منحصربفرد، مدلهای مختلف، دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان و ارائه خدمات مادام العمر اشاره کرد كه با کارکرد اسمز معکوس کلیه آلاینده های آب را حذف می کند.