ایمنی و زیبایی در اجرای دکوراسیون طلا فروشی

یک ویترین خاص با طراحی کاملاً متفاوت برای قرار دادن جواهرات خاص میتواند نشاندهنده ذوق و سلیقه شما باشد. یکی دیگر از موارد مهمی که باید در نظر بگیرید آن است که دیگر از استندهایی که تنها یک طرف آن ها از شیشه است، استفاده نکنید. از ویترینهای شیشهای میتوان در هر مکانی که نیاز به نمایش دادن چیزی است، استفاده کرد. زیرا این کار خود نوعی تبلیغ به شمار می رود و اولین چیزی که مشتری را جذب می کند، دیدن درست و جذاب طلا در طراحی داخلی جواهر فروشی ویترین است. برای ساخت ویترین شیشه ای مغازه ابتدا طرح، نوع شیشه و رنگ آن مطابق با خواست مشتری انتخاب شده و سپس شیشهها در ابعاد مورد نیاز به وسیله دستگاه CNC برش خواهند خورد. در این طرح، تمایل گردش به سمت راست و سپس پیمودن مسیر به این معنی است که بزرگترین و چشمنوازترین نمایشگر و یا چیدمان شما باید بلافاصله در سمت راست ورودی قرار بگیرد و صندوق در انتهای مسیر یعنی سمت چپ. این مدل یکی از محصولات شرکت صندوق سازان شمال است که با استحکام فوق العاده بالا ساخته و به جدیدترین تکنولوژی روز دنیا نیز مجهز میشود و در اقساط 12 و 30 ماهه تحویل مشتریان گرامی میگردد.

این واحد تجاری پیش تر، به صورت فروشگاه لوازم ورزشی بود و در آن اصطلاحاً بالکن نیم طبقه ای با سقف سبک زده شده بود که به پیشنهاد ما این سقف رو برداشته و ارتفاع موجود را به 3.5 متر افزایش دادیم که با این کار سعی کردیم فضای داخل مغازه را بزرگتر و دلبازتر جلوه دهیم. همچنین در ساخت این ویترینها از شیشههای کریستالی برای درب استفاده میشود تا درخشندگی زیادی به وسایل داخل خود بدهند و نمایی لوکس و منحصر به فرد به منزل القا کنند. از شیشههای سندبلاست همچنین میتوان برای اتاقهای پرو نیز استفاده کرد. با این وجود در صورت نصب دقیق و استفاده از بست های فلزی برای نصب آن روی دیوار، میتوان اطمینان داشت که به هیچ وجه خراب نخواهند شد. شما میتوانید بر روی طبقات شیشه ای که بر روی دیوار نصب شدهاند، انواع وسایل تزینی و یا محصولات خود را قرار دهید. برای آن که بتوانید با استفاده از ویترین شیشهای، محصولات و کالای خود را در مغازه و یا فروشگاه معرفی نمایید، بهتر است تا چندین نکته مهم و کوتاه را در نظر داشته باشید تا هم جلوهی بیشتری به محیط ببخشید و هم افراد بیشتری را مجذوب ویترین خود نمایید.

به اعتقاد دکوراسیون پریسا فرزادی، برای طراحی یک مغازه طلافروشی، علاوه بر زیبایی بصری فضا لازم است نکاتی از جمله اصول امنیتی و نورپردازی حرفه ای و مناسب رعایت شوند. وقتی افراد در مقابل کانتر و قفسه ها قرار می گیرند باید همه اصول طراحی داخلی نیز رعایت شود. افراط در شلوغ کردن یک فضا باعث سردرگمی مخاطب خواهد شد و یکی از بهترین دکوراسیون های طلا فروشی این است که فضایی خلوت با دیزاینی خاص را به برترین نمونه ها و مدل ها اختصاص دهید که البته جزییات این طرح با توافق بین شما و مجموعه پایای دکور تعیین و سپس اجرا خواهد شد. قسمت اول شامل یک جواهر فروشی می باشد که محیط آن دارای خصوصیات اشرافی است و طراحی آن را با استفاده از دکوراسیون داخلی کلاسیک، نورپردازی و رنگ طراحی داخلی طلا فروشی انجام داده است. هر چه که یک مغازه و یا فروشگاه بتواند در نگاه اول جذاب و شیک باشد، همان مقدار نیز در کار فروش موفق تر خواهد بود. اگر آینهها در کنار پنجره قرار بگیرند؛ منعکس کننده فضای بیرون و نور میشوند. چرا که شیشهها نور را از خود عبور خواهند داد و انعکاس نور جلوهی بیشتری به محیط خواهد بخشید.

از آن جا که طلا خود یک ماده بسیار زیبا و درخشان است، اگر برای نگهداری آن از شیشه استفاده کنید، زیبایی آن چندین برابر بیشتر به نمایش گذاشته می شود. در صورتی که ویترین مغازه یا فروشگاه شما در مسیر پر رفت و آمدی است و یا محصولات سنگینی دارید که باید روی آن قرار دهید و یا ابعاد مورد نظرتان برای آن زیاد است، پس بهترین کار آن است که از ویترین شیشه ای لمینت استفاده کنید. از طرفی اگر در داخل نیز، قصد دارید تا از کانتر به عنوان ویترین هم استفاده کنید، ارگونومی آن بایستی رعایت شود.

با این وجود انتخاب نوع شیشه ویترین برای طلافروشان مهم تر است و برای جلوگیری از سرقت طلا و جواهرات و کم کردن احتمال آن، در ساخت آن از شیشههای ضد گلوله استفاده میشود. شما میتوانید بر خلاف اکثر افراد که ویترین خود را در قالب مربع و مستطیل سفارش میدهند، ویترین خود را در قالب دایره و با صفحاتی دایرهای انتخاب و سفارش دهید. در حقیقت شما میتوانید در زمان سفارش ویترین شیشهای خود آن را با صفحاتی ثابت و یا متحرک سفارش دهید. یکی از مواردی که در طراحی ویترین شیشهای مغازه خود باید در نظر داشته باشید آن است که عنصر تبلیغات امروزه دارای اهمیت فراوانی در رقابتهای کسب و کار است و ارزش فراوانی نیز در رونق آن خواهد داشت. از این رو یکی از راهکارهای بسیار مناسب و عالی تبلیغات نمایش و در معرض دید قرار دادن محصولات است که در این بین ویترین ها و بوفه ها گزینه های بسیار ویژهای برای نمایش محصولات به بینندگان و مشتریان هستند. برای ویترین بهتر است از کل فضای موجود بهره گرفت اما با قرار دادن جواهر زیاد آنرا شلوغ نکرد. گلدنیوز: طراحی در ایران رشد خوبی داشته و بسیاری معتقدند در این حوزه با ترکیه و ایتالیا در رقابت هستیم.

از این رو هر چه که شیشهی بیشتری در ویترین مغازه خود به کار ببرید، محصولات شکیل تر و محیط مغازه بزرگ تر به نظر خواهد رسید. از آن جایی که خانم های با سلیقه ایرانی اکثر مشتریان این نوع فروشگاه ها و مغازه ها را تشکیل می دهند بنابراین هر چقدر که طراحی اصول و حرفه ای باشد به همان اندازه مشتریان بیشتری از مغازه طلافروشی شما، جواهرات خریداری خواهند کرد. به خصوص اگر این فضا طلافروشی باشد و هدف از نورپردازی دو برابر کردن زرق و برق طلاجات و جواهرات داخل ویترین باشد. اگر یک ویترین بتواند به خوبی نظر افراد را به خود جلب کند، مطمئنا آن ها را به داخل فروشگاه هدایت خواهد کرد تا از اجناس آن دیدن نمایند. امیدواریم دید خوبی نسبت به طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی گرفته باشید؛ یادتان باشد که شاید نتوانید تمام موارد مربوط به این ایده ها رعایت کنید؛ پس بهتر است اقدام به ایده برداری نکته از هر یک از ایده های طراحی داخلی مغازه طلا فروشی داشته باشید. ویترینهای شیشهای مغازه یکی از پرطرفدارترین انواع ویترینها هستند؛ چرا که بهترین وسیله برای معرفی محصولات به مشتری و طراحی دکوراسیون فضا میباشند. مشتری برای خرید شیئی با ارزش به نام «جواهر» وارد مغازه می شود در نتیجه می بایستی هر جواهر در قسمتی مشخص و کاملاً باز قرار داده شده تا در کنار نورپردازی مناسب، تمامی زیبایی خود را نشان دهد.

طراحی­ داخلی­ طلا­فروشی یکی از مهمترین طراحی ها بشمار می رود.زیرا مالک یک طلا فروشی سرمایه گذاری عظیمی می کند و اجناس گران قیمت و با ارزش خود را در معرض دید همگان قرار می دهد.بنابراین در طراحی آن باید نهایت دقت را به عمل آورد.یکی از مهمترین عناصر بکار رفته و تاثیر گذار در طراحی­ دکور­طلا­فروشی متریال های مورد استفاده در آن است.به طور مثال استفاده از متریال چوب باعث می شود فضا کلاسیک جلوه کند.از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار نحوه قرار گیری و نصب قفسه ها و چیدن اجناس می طراحی داخلی طلا فروشی مدرن باشد. طراحی لوگو یکی از اقدامات مهم هر کسب و کار در جهت برندسازی و شکل گیری شخصیت برند است که با هدف ایجاد تمایز، هویت بخشی به برند و جلب توجه و اعتماد مخاطبان انجام میشود. این شرکت با بهره گیری از بهترین متد ها و تجهیزات روز دنیا اقدام به زیباتر کردن و بهتر کردن فضای طلا فروشی ها دارد و ویترین طلا فروشی بخشی است که در نظر مشتری بسیار مهم است و مشتری می تواند کالاهای مورد نیاز خود را از ویترین مشاهده کند. این رنگ مهم ترین و مشخص ترین رنگی است که در مغازه ی شما دیده می شود. برای این انتخاب لازم است به معیارها و فاکتورهای مختلفی همچون سبک انتخابی و اجرایی طراحی داخلی مغازه، میزان هزینه ی در نظر گرفته شده، سلیقه شما دقت کنید.

ودکوراسیون طلا فروشی, شامل جدیدترین طرح های دکوراسیون مغازه طلا فروشی, و مدرن ترین طرح های ویترین طلا فروشی با ترکیب نورپردازی و رنگ آمیزی داخلی طلافروشی. یکی از جدیدترین شیشههای مورد استفاده در ویترینها، شیشههای هوشمند هستند. این نوع که بیشتر در جواهر فروشیهای لوکس به کار میرود، میتواند نمای بسیار زیبایی به محصولات داخل ویترین ببخشد و مشتریان را نیز قادر خواهد ساخت تا به راحتی محصولات را بررسی کنند. در طراحی داخلی طلا و جواهر فروشی، ویترین شامل ویترین های جلوی مغازه و قفسه بندی های داخل می باشد. از این رو شما میتوانید ویترینهای خود را دسته بندی کرده و با وجود متفاوت بودن در آنها تقارن ایجاد کنید.

بر اساس تحقیقات انجام شده با استفاده از شیشه و دکوراسیونی جذاب و ساده میتوان افراد بیشتری را جذب کرد. با این وجود این نوع شیشه نسبت به شیشه های ساده فلوت از قیمت بیشتری برخوردار بوده و به مراتب ویترین شیک تر و مدرن تر و گران قیمت تری را ایجاد خواهد کرد. استانداردهای متعددی برای زیبایی جواهر فروشی وجود دارد. با کمک نورهای متحرک می توانید کف چین ویترین مغازه طلا و جواهرات فروشی را زیبا و شیک تر نشان دهید. یکی دیگر از انواع ویترین شیشهای، نوع ریلی آن است که به آن نوع متحرک نیز میگویند. قیمت ویترین شیشهای وابسته به فاکتورهای مختلفی همچون نوع، رنگ آن، ابعاد، سایز و جنس شیشه است. پیشنهاد ما این است که صندلی ها را چرخان انتخاب کنید و سایز آن ها نیز کوچک باشند. ویترین شیشه ای دیواری یکی از بهترین گزینهها برای استفاده از فضای دیوارها است. ویترین شیشهای دیواری اغلب با سوراخکاری دیوار و به کمک اتصالات مخصوص انجام میگیرد.

ویترین هر مغازه و فروشگاهی در میزان ورود مشتری نقش بسزایی دارد. متریالی مانند ام دی اف، سنگ، چوب، آینه و شیشه که توسط طراح و با توجه به متراژ مغازه و سلیقه مشتری انتخاب می شود. ما می توانیم بسیاری از جلوه های تزئینی این نوع شیشه مانند چاپ روی شیشه، طرح های سندبلاست، رنگ ها را ترکیب كنیم و آنچه خواست شماست به دست آوریم. ترکیب استیل و شیشه، باندهای استیل در بخش کف مغازه، درزگیرهای برنزی و غیره میتواند اثربخشی مهمی را در طراحی دکوراسیون داخلی مغازهها ایجاد نماید. می توانید تمرکز اصلی دکوراسیون را روی طلا های خود بگذارید. امروزه بسیاری از افراد برای تزیین دیوارهای خود از شلفهای چوبی استفاده میکنند. ویترین شیشهای در طرح های گوناگون طراحی و ساخته میشود که از آنها میتوان به ویترین تمام شیشه ای، ویترین استیل شیشه ای، ویترین شیشه ای آلومینومی و ویترین شیشه ای چوبی اشاره کرد. از دیگر کاربردهای ویترین شیشهای، میتوان به استفاده از آنها برای طراحی رستورانها و لابی هتلها اشاره کرد. از ویترینهای شیشهای کوچک میتوان در طراحی اتاق خوابها و آشپزخانهها استفاده کرد. در دکوراسیون داخلی جواهر فروشی بزرگ به فضاهایی برای نشستن و میزهای نمایش طلا و جواهرات توجه داشته باشید.