اسکیپ روم، بازی چند هزار ساله! اتاق فرار دژاوو طالع نحس اتاق فرار-آل اسکیپ

این خانه 200 ساله، در میراث فرهنگی هم ثبت شده است و از نظر فضا می‌توانیم آن را متفاوت از اتاق فرارهای دیگر بدانیم و با توجه به سبک ماجراجویی و مهیج آن، با مجموعه‌ای جذاب روبه‌رو هستیم. روند بازی هم داستانی سیاسی را دنبال می‌کند که شما و تیمتان بخشی از آن هستید. مجموعه دژاوو، دو اتاق فرار تحت عنوان‌های «طالع نحس» و «آخرین نفر» دارد که به ترتیب یکی در خیابان شریعتی و دیگری در صادقیه تهران واقع شده‌اند. اتاق فرارهای دژاوو به ترسناک بودن‌شان شهرت دارند و شما می‌توانید این موضوع را از نظراتی که شرکت‌کنندگان داده‌اند، متوجه شوید. دکور اتاق فرار طالع نحس، یکی از نکات مثبت آن به‌شمار می‌رود که با داستان بازی هم همخوانی All Escape دارد. معماها و مسائل و مختلفی که در این اتاق فرار با آن‌ها مواجهه می‌شوید، هم آسان هستند و هم بسیار سخت، پس باید به همه نکات توجه داشته باشید و کار گروهی خوبی را ارائه دهید.

نظرات اسکیپ روم تاریخ گمشده

معماهای بازی به وسیله اشیایی که در فضای بازی قرار داده شده است، حل می شوند. در ضمن دقت داشته باشید که هنگام بازی به این عمارت تاریخی و ارزشمند آسیب نزنید و در نگهداری و حفظ میراث کشور کوشا باشید. یکی از جاذبه های اصلی این بازی برگزاری آن در عمارت دبیرالملک بوده است.

داستان راز در مورد وکیلی شناخته شده و معروف به نام امین فتحی است که بسیاری او را بهترین وکیل مدافع چند دهه اخیر ایران می‌دانند. کسی که توانسته در طول سالیان فعالیتش، انسان‌های بی‌گناه بی‌شماری را تبرئه کند. امین فتحی همچنین شطرنج‌باز قهاری هم است که در مسابقات جهانی نیز اسم و رسمی به پا کرده.

سناریوی اتاق فرار تاریخ گمشده

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به اتاق فرار دژاوو می باشد. دهه 1950، فناوری ها وارد زندگی روزمره انسان ها شدند و به دنبال این موضوع، مردم شروع به بازی با این سبک کردند. نقش اختراع پازل را نمی توان در تاریخ اسکایپ روم نادیده گرفت.

دکور این خانه و معماهای جالب توجه آن اتمسفر خیلی خوبی را برای بازی ایجاد می‌کنند که شما را به خوبی درگیر می‌کنند. اما راز اصلی موفقیت اسکیپ روم راز، فضاسازی عالی، المان‌های ترسناک درست یا ایده‌های خلاقانه آن نیست. بهترین ویژگی این اسکیپ روم هماهنگی کامل همه اجزا با سناریو است، هماهنگی‌ای که حتی در طراحی معماها نیز به بهترین شکل رعایت شده. اگر برای مثال در تجربه اتاق فرارهای قبلی برایتان سوال شده بود که معماها دقیقا چه ارتباطی با سناریو دارند؟ سوال‌هایی از این دست در راز همگی به خوبی پاسخ داده می‌شوند. اولین اتاق فرار ایران در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد و پس از آن اسکیپ روم های زیادی در تهران و سایر شهرها تأسیس شد.

اسکیپ روم، بازی چند هزار ساله! اتاق فرار دژاوو طالع نحس اتاق فرار-آل اسکیپ

اتاق فرار زار، یکی از بهترین دکورها را دارد و کاملا سبک جنوبی در آن رعایت شده است که همین موضوع شما را کاملا در فضای بازی قرار می‌دهد. چالش‌های مختلف، فضاسازی‌های گوناگون و معماهای متفاوت، در کنار دکور فوق‌العاده بازی و اکتور وهم‌انگیز آن، اتاق فرار زار را به یکی از ترسناکترین اتاق فرارها در ایران تبدیل کرده است. اتاق فرار زار، یکی از بهترین اتاق‌ های فرار تهران است که جوایز متعددی را هم از آن خود کرده است.

  • اسکیپ روم نجات شهر در یک عمارت تاریخی با قدمت 200 سال طراحی و اجرا شده و از این نظر نمونه مشابهی نداره.
  • از همسایه ها شنیدید که اینجا یک سرایدار زندگی می‌کرده و صاحبان اصلی عمارت ایران نیستن.
  • ایالات متحده، شعبه‌های زیادی از اسکیپ روم ها را تأسیس کردند.
  • برای اتاق فرار دیپلمات هر بلیط مخصوص 1 نفر است و حداقل تعداد بلیط خریداری شده بایستی 3 عدد باشد.
  • اما با ظهور صنعت نجاری، در سال 1908 شما می توانستید یک پازل چوبی را تنها با 5 دلار خریداری کنید.
مجموعه بارکد اسکیپ، با طراحی و ساخت بیش از 6 بازی اتاق فرار و شعب مختلف، یکی از مجموعه های اتاق فرار در شهر تهران میباشد. چهار اتاق فرار در مجموعه اسکیپ رومیست در حال حاضر قابل رزرو هستند. اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به‌دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار توهم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سبک و موضوع‌های مختلفی می‌شوند. پس از اینکه اسکیپ روم وارد ایران شد، ژانرهای مختلفی از آن را با داستان های ایرانی و مطابق با سلایق ایرانی ها طراحی نمودند. اما اکنون شهرهای زیادی از ایران مجموعه های مختلفی برای این بازی تدارک دیده اند.

این ایده در ژاپن صدا کرد و بلیط‌های برنامه‌های زنده تاکائو به سرعت فروش می‌رفت. محبوبیت این ایده به سرعت به سنگاپور، مجارستان‌، رومانی، سوئیس و بقیه کشورهای دنیا کشیده شد. این بازی در عمارتی انجام می شد که حدودا دارای 200 سال قدمت تاریخی بوده است.

در پایین صفحه ورود مشخصات، روش پرداخت را انتخاب کنید و سپس دکمه ثبت را فشار دهید. تور کیش مورد علاقه تان را از صفحه تفریحات کیش انتخاب کنید. شب سیزدهم داستان زندگی مردم روستایی بسیار دور افتاده ای است. اهالی روستا در سیزدهم هر ماه منتظر هستند تا نفرین بلقیس، جان یکی از فرزندان اهالی را به چنگ آورد. مردم روستا هر سال تقاص مرگ بی رحمانه دختر بچه بلقیس به نام اختر را پس می دهند.

مجموعه اتاق فرار نو اکزیت اسکیپ

سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است. لست سکند در سال 89 با هدف ارائه خدمات متفاوت و با کیفیت به شما عزیزان در صنعت گردشگری تاسیس شده است.