استخدام نصاب دوربین مداربسته در مشهد و خراسان رضوی

در این سیستم یکسری از کانکتورها ولتاژ سیستم را تامین میکنند و میتوان دو آژیر برای سیستم نصب کرد و یکی از آنها را طوری تنظیم کنیم که فقط داخل خانه صدا منتشر کند و صدای آن بیرون از خانه نرود. تفاوت های بین این دو مدل وجود دارد که شما باید بر حسب نیاز و شرایط و همینطور میزان هزینه خود یکی را انتخاب کنید. در تصویر دوربین مداربسته نویز وجود دارد؟ متاسفانه در ایران قانون مشخص و واضحی برای استفاده از دوربین های مداربسته وضع نشده است. امروزه استفاده از دوربین های مداربسته به صورت یک امر بدیهی در ساختمان ها در آمده است. نیاز به خدمات دوربین مداربسته دارید ؟ برای نصب و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته در مکان مورد نظر خود ، به تعدادی تجهیزات و وسایل نیاز داریم که در موارد زیر پرداخته شده است. به خریداران دزدگیر اماکن در اصفهان پیشنهاد می شود که خرید خود را از نمایندگی های مجاز این شرکت انجام دهند تا تیم متخصص نصب دزدگیر اماکن در اصفهان این دستگاه را راه اندازی کنند تا در زمینه ی ضمانت به مشکلی برنخورند و حتی در صورتی که نیاز به تعمیر دزدگیر اماکن در اصفهان کافی است با تیم شرکت اصفهان نصاب در اصفهان تماس حاصل نمایید.

به طور مثال اپلیکیشن hik-connect و ivms4500 ، برنامه های اختصاصی کمپانی هایک ویژن برای انتقال تصویر می باشد . امروزه بسیاری از دوربین های مدار بسته هایک ویژن قابلیت انتقال تصویر روی دستگاه دی وی آر را ممکن کرده اند . از برند هایی که این نوع محصولات را ارائه می دهند می توان به داهوا، هایک ویژن و ویووتک اشاره کرد. در فروشگاه اینترنتی هایک لوک شما مشخصات تمام دوربین های مدار بسته و دستگاه های ضبط کننده دی وی آر و ان وی آر را با توجه به نیازتان می توانید پیدا کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید . در فروشگاه اینترنتی هایک لوک پکیج های اقتصادی آماده دوربین مدار بسته با تعداد دوربین های متفاوت با تخفیف های فوق العاده و برای نیاز های شخصی مشتریان آماده شده است . لازم بهذکر است که این مقاله کاملاً فنی است، لذا چنانچه در هر بخشی متوجه مطالب نشدهاید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و جهت انتخاب و خرید بهترین دوربین های مداربسته مشاوره دریافت نمایید.

در بعضی از دوربین های مدار بسته بی سیم گیرنده های کوچکی وجود دارد که از طرق پورت USB به کامپیوتر وصل می شوند که شما باید از درست بودن اتصال این گیرنده به کامپیوتر خود اطمینان حاصل فرمایید تا در روند نصب دوربین بی سیم مشکلی پیش نیاید . شاید تا به امروز متوجه شده باشید که ،مراقبت و نظارت مانند گذشته نیست. همراه این دوربین های بی سیم یک دیسک فشرده یا همان CD ارسال می شود که باید این دیسک فشرده را برای نظارت تصویری و دسترسی به دوربین های مدار بسته بی سیم روی کامپیوتر خود نصب کرده و مراحل دسترسی دوربین های بی سیم را انجام دهید . دستگاه دزدگیر اماکن شما در صورت داشتن تلفن کننده سیمکارتی در هنگاه قطع برق برای شما پیامک ارسال مینماید تا سریعتر مشکل را بر طرف نمایید. با استفاده از ماژول PCS100 -GSM شما قادر خواهید بود تا با سیستم امنیتی خود از طریق ارسال و یا دریافت پیامک، رابطه برقرار کنید (این ماژول باید به صورت جداگانه خریداری شود) این ماژول امکان دریافت پیامک بر روی تلفن همراه شما، به هنگام رخدادهایی همچون به صدا درآمدن هشدار و یا بروز مشکل در سیستم را فراهم میآورد.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که در این صورت نظر جمع، بر نظر منفرد ساکنین ارجحیت دارد. بنابراین برای نصب دوربین نیاز به دریافت رضایتِ نصب از تمامی ساکنین ساختمان دارید. ساکنین ساختمان می توانند با امضای توافقی میان خود، کارِ نصب دوربین در آسانسور را انجام دهند. در بخش صنایع الکترونیکی این برند کره ای به شمار می آید. زیر برد مدار یک کویل یا سیم پیچ الکتریکی و یک لیمیت سوئیچ فشاری نصب می شود که صدای الکترونیکی را فعال می کند. دوربین مدار بسته بی سیم در واقع به دوربین هایی گفته می شود که قابلیت وای فای (WIFI) یا همان وایرلس را دارند . معمولا بهترین مکان ها برای قرار دادن دستگاه مرکزی یا همان دستگاه دی وی آر در جاهایی مانند اتاق آسانسور ، اتاق سرور ، اتاق مدیریت و معمولا اتاق هایی که فقط یک شخص باید در آن حضور داشته باشد . برای دریافت تصاویر باید با متصل کردن کابل VGA از دستگاه دی وی آر به دستگاه مانیتور یا تلویزیون تصاویر را انتقال دهید و مشاهده کنید . بدین منظور میتوان از کابل کواکسیال یا همان سیم آنتن تلویزیون استفاده کرد.

از ظروف روی میز گرفته تا حتی نوشیدنی داخل یخچال! البته تنظیماتی در برخی از سیستم های دوربین مدار بسته وجود دارد که به عنوان مثال برای سیستم می توان تعریف نمود که برای ۳۰ روز تصاویر و ویدیوها را ذخیره نماید و پس از گذشت این مدت ، ویدیوها به طور خودکار از روی هارد دیسک پاک شوند. همانگونه که دوربین های امنیتی برای نظارت بر خانه اولویت دارد، به دلایل قانونی و حفظ حریم خصوصی اشخاص مکان هایی وجود دارد که نباید دوربین مداربسته خانگی نصب شود. برای انتقال برق مورد نیاز دوربین ها نیز میتوان از سیم هایی استفاده نمود که سطح مقطع آن حداکثر ۰.۷۵ میلیمتر مربع می باشد. با توجه به قیمت بالایی که دوربین هایی با این قابلیت دارند، ضبط صدا مسئولیت زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. بهتر است قبل از خرید دزدگیر اماکن، در این زمینه کسب اطلاعات کنید تا بتوانید بهترین دزدگیر اماکن را خریداری کنید. ۳٫ بعد از اتمام نصب دزدگیر حتما دستگاه را چندین بار تست کنید تا از عملکرد درست دستگاه به خصوص تلفن کننده مطمئن شوید.

در صورتی كه چندین چشمی به صورت پشت سر هم قرار گیرند می توان آنها را با همان كابل سه زوج تا دستگاه مركزی به یكدیگر متصل نمود. اگر آژیر دزدگیر را در فواصل دورتری از پنل نصب می کنید سعی کنید سیمی که در مسیر قرار می گیرد دارای قطر استاندارد باشد تا در طول مسیر مقاوت سیم باعث بروز مشکل در سیستم دزدگیر شما نشود. این کارتها زمانی به نصب کنندهها تعلق میگیرند که آنها در گام اول از نظر فنی در آزمون اتحادیه نمره قابل قبول را برای نصب دریافت کنند و سپس سابقه آنها مورد بررسی قرار میگیرد که اگر در این زمینه دارای سوءپیشینهای نباشند کارت نصابی به آنها داده میشود تا شرکت بدون اینکه مشتری دغدغهای از نظر فنی و سوء استفاده از نصابان داشته باشد آنها را برای انجام کار به محل مورد نظر میفرستد.

اگر شما بخواهید برای تعداد زیادی از دوربین ها کابل کشی انجام دهید ، همه ی این کابل ها را باید در یک مکان مشخص جمع کرده تا به دستگاه دی وی آر متصل کنید . برای اینکه بخواهید در هنگام نصب به دوربین های مدار بسته برق رسانی کنید باید از یک پاور مرکزی یا آداپتور های کم آمپر جداگانه استفاده کنید . به طور مثال اگر می خواهید برای 10 عدد دوربین مدار بسته پاور مرکزی قرار دهید باید از پاور 12 ولت 20 آمپر استفاده کنید ، یا اگر می خواهید برای هر دوربین به صورت جداگانه برق رسانی کنید باید از آداپتور های 2 آمپر یا یک آمپر استفاده کنید . در این حالت نیاز نیست شما یک بار برای کابل برق و یک بار برای کابل تصویر ، کابل کشی انجام دهید .

از آنجایی که کوچه یک فضای کوچکتر نسبت به سایر اماکن عمومی به شمار می رود، با توجه به قوانین دوربین مداربسته باید افرادی را که در آن کوچه زندگی می کنند از وجود این محصول مطلع کنید. این دوربین ها با رصد اولین حرکت ناشناس، سیستم هشداردهنده یا آژیر زنگ خطر، سیستم کنترل و چراغ های هوشمند و تمامی تجهیزات امنیتی را فعال می کنند. در صورتی که تمامی ساکنین راضی به نصب و راه اندازی دوربین باشند، می توانید برای پارکینگ یا هر بخش مشاع ساختمان دوربین نصب کنید. در این حال شما با مراجه به سایت اینترنتی هایک لوک می توانید انواع و اقسام سیستم مدار بسته توربو اچ دی با سیستم مدار بسته تحت شبکه را با توجه به نوع مکان یا سازه ای که می خواهید دوربین مدار بسته را نصب کنید خریداری کرده و نصب و راه اندازی کنید . از آنجا که این دوربین ها بر خلاف انواع مداربسته، در نگاه اول مشخص نیستند و ممکن است در هر نقطه غیر قابل پیش بینی قرار گرفته باشند، برای استفاده از آن حتما نیاز به مجوز های ویژه قانونی، آن هم برای مدتی محدود دارید.

برندهای ایرانی و خارجی مختلفی برای دزدگیرهای اماکن و منازل وجود دارند که هر یک دارای ویژگی های مخصوصی بوده و در رقابت با یکدیگر می باشند. علاوه بر اینكه میتوانید بعد از اتفاق، آن را پیگیری كنید، با وجود دوربین مداربسته موجب پیشگیری از اتفاق ناگوار نظیر دزدی خواهید شد. زیرا قرار دادن دوربینهای فضای داخلی، در خارج از منزل یا محل کار موجب خسارت دیدن این نوع دوربینها میشود. بهترین راهکار برای نصب دوربین مدار بسته در فضای بیرونی که سقف نداشته باشد این است که شما اول از همه ، مکان جای گیری دوربین را در روی دیوار مشخص کنید . اگر در فضای بیرونی هم می خواهید کابل کشی انجام دهید باید کابل ها را از داخل لوله فلکسی عبور دهید که بدنه ی آن از پلاستیک و فلز ساخته شده و مقاومت خوبی در برابر باران و برف دارد و مانع از خراب شدن کابل های برق و آتش سوزی آن ها می شود .

با استفاده از کابل ترکیبی که کابل برق و تصویر به هم چسبیده هستند به راحتی می توان مراحل کابل کشی را انجام نصب دوربین مداربسته داد . سنسورهای حرکتی در سیستم امنیتی همانند چشمهایی هستند که می توانند به راحتی و با سادگی سیستم خود را مسلح کرده و سارقین را خلع سلاح کنند ، انتخاب خوبی است. همچنین شما میتوانید از راه دور سیستم را فعال یا غیرفال کنید. دزدگیر پارادوکس دارای ۳۲ زون بی سیم و ۲ زون با سیم می باشد و می توان برای آن ۳۲ کاربر مختلف را که قادر به کنترل دستگاه از راه دور باشند انتخاب نمود. این دزدگیر دارای سنسورهای حساس به دود و مونوکسید کربن است. اما در غیر این صورت، با توجه به اینکه امکان تصویر برداری از ساکنین و مهمانان آن ها وجود دارد، به دلیل وجود قوانین حقوقی و شهروندی، نصب دوربین می تواند از مصادیق «تعرض به حقوق خصوصی مالکین و تجسس در احوال شخصی افراد» تلقی گردد.

برای مشاوره خرید و انتخاب بهترین دوربین مداربسته خانه و همچنین خرید دستگاه DVR، با همکاران ما در پین ورک با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید. نقطه پیشنهادی ما نصب دوربین در کنج دیوار، محلی که دیوار و سقف با یکدیگر تلاقی میکنند، میباشد. اگر مکانی که شما می خواهید کابل کشی انجام دهید نتوانستید از بالای سقف یا از داخل آسانسور کابل ها را عبور دهید می توانید از کنج دیوار های ساختمان کابل ها را عبور دهید و برای اینکه نمای ساختمان و اتاق ها بهم نخورد میتوانید کابل ها را از داخل داکت عبور دهید که کابل ها را پنهان کند و شکل قشنگ تری به خود بگیرد . معمولا بهترین مکان ها برای نصب دوربین مدار بسته در یک محیط داخلی کنج هر یک از اتاق ها می باشد . اولین نکته این است که دوربین در محیط داخلی نصب خواهد شد یا در داخل. بنابراین برای جلوگیری از این مشکل باید تضاد ایجاد کرد. برای محل کار نیز نصب دوربین مدار بسته در ورودی ها و سایر مناطق حساس به امنیت بیشتر محل کمک خواهد کرد. همانطور که در بخش قبل گفته شد ، این دستگاه ها وظیفه ی پردازش تصاویر و ویدیو ها را بر عهده دارند.

اگر قصد نصب دوربین مدار بسته برای منزل یا محل کارتان را دارید سعی کنید خودتان شخصا دوربین ها را خریداری کنید و این کار را به شخص دیگری واگذاری نکنید. در این نوشته قصد داریم تا با شرکت نصب دوربین مدار بسته بیشتر آشنا شویم و ویژگیهای بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته را بررسی کنیم. فکر کنید با برنامه قبلی وارد مکانی شده و قصد سرقت از آن را دارید، آیا با وجود دوربین مدار بسته و اطمینان از اینکه تصویر شما ضبط میشود باز هم اقدام به سرقت میکنید؟ نیاز است، این دوربین ها توانسته اند کنترل مکان های مختلف را ساده تر کنند و حتی پلیس های انتظامی هم از این دوربین ها برای کنترل آزاد راه ها استفاده میکنند، یکی از اصلی ترین عامل محبوبیت دوربین های مدار بسته قابل برنامه ریزی بودن آنهاست که شما میتوانید آنها را برنامه ریزی کنید که به اجزای مختلف و…