آگهی‌های انواع فنس و توری حصاری در دیوار تهران | foulka

این محصول از مفتول گالوانیزه گرم درست شده و کاملا ضد زنگ است. نوع روکش‌دار آن در برابر رطوبت زیاد به ویژه در آب و هوای شرجی بسیار مقاوم است. توری حصاری از هر نوعی که باشد، به آسانی دچار خوردگی و فرسایش نمی‌شود. مفتول به کار رفته در تولید این محصول عموماً مفتول گالوانیزه است که در دو حالت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم در بازار موجود است . توری حصاری که با نام های فنس ، حصار یا chain wire fence  هم نامیده می شود ، پرکاربردترین محصول در صنایع مفتولی محسوب می شود .

خرید فنس توری

آگهی‌های انواع فنس و توری حصاری در دیوار تهران | foulka

بر‌خلاف توری حصاری گالوانیزه ، این نوع فنس مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی ندارد. از این رو از این محصول در مناطقی با آب‌و‌هوای مرطوب نمی توان استفاده نمود. توصیه می شود از فنس مفتول سیاه در مناطق با آب‌و‌هوای گرم و خشک استفاده گردد. بله، قیمت فنس توری حصاری گالوانیزه، به خاطر مقاومت ضد خوردگی مفتولش و طول عمر بیشتر، از فنس توری با مفتول سیاه بیشتر است.

سپس مفتول تهیه شده را بر روی دستگاه تولید فنس حصاری قرار می شرکت فولکا دهند . در صورتی که بر روی مفتول انحنایی وجود داشته باشد توسط دستگاه بر طرف می شود و در صورت نیاز روکش بر روی آن نصب می شود . بعد از این مرحله برش انجام می شود و سپس مفتول ها در هم بافته می شوند .

  • به طور کلی این توری ارزان قیمت و مقرون به صرفه است؛ با این حال هنگام خرید این محصول باید نوع کاربرد و محوطه حصارکشی را در نظر بگیرید.
  • در صورت قرارگیری روکش، می‌بایست به بخش خنک‌کننده منتقل شده و خنک شود.
  • پس علاوه بر خرید از فروشنده معتبر، باید از فردی حرفه‌ای برای نصب هم کمک بخواهید تا مطمئن شوید حصاری که می‌سازید، برای مدت طولانی بدون آسیب باقی می‌ماند.
  • به طور معمول، قیمت این محصول بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود.
  • فنس گستر یک تامین کننده‌ی ایرانی است که در هر شرایط اقتصادی ضمن به کارگیری منابع انسانی جوان و متخصص به فعالیت خود ادامه می­دهد.

برای نصب فنس حصاری نیاز به مدت زمان زیادی نمی باشد و به راحتی با تجهیزات معمولی به تنهایی می توان در عرض چند روز نصب کرد و در صورتی هم که نیروی کمکی باشد حتی یک روزه نیز عملیات نصب انجام می گیرد . بهتر است قبل از انتخاب نوع توری ها و نصب آن ها اطلاعاتی در مورد آن ها و مزایا و معایب و ویژگی های آن ها داشته باشد تا انتخاب به درستی صورت بگیرد . این توری نیز همانند سایر انواع توری های موجود در بازار دارای مزایا و معایبی می باشد که البته مزایای آن بسیار بیشتر از معایبشان می باشد . فنس آهنی اولین بار در اروپا تولید شد و به مرور زمان استفاده از این نوع حصار رونق بسیار زیادی پیدا کرد.

مزایای استفاده از توری حصاری

حصار ، فنس یا fence ساختاری است که با کمک آن محدوه ای از یک منطقه تحت پوشش قرار داده می شود. اگر برای منازل و مناطق مسکونی از آن استفاده می‌کنید، اصلا نگران نگهداری آن نباشید. این فنس از مواد مناسبی بافته شده است که نیازی به تمیز کردن، رنگ‌آمیزی یا لکه‌گیری ندارد. به خصوص نوع روکش‌دار و رنگ شده آن از زیبایی خوبی برخوردارند.