آموزش کامل طراحی بنر تبلیغاتی در فتوشاپ از سطح مبتدی جدیدترین مطلب

هر جایی از بنر که کلیک کنید می‌توانید شروع به تایپ کنید. برای تغییر اندازه متن می‌توانید همانند عکس‌ها از گزینه Free Transform استفاده کنید. بسیار پر استفاده بوده است و به همین دلیل انواع فونت های زیبا و جذاب برای این نرم افزار طراحی ، تولید شده است که می توانید در ساخت بنر های خود از آن ها بهره ببرید. نکات ذکر شده در بالا لیست کاملی از نکات مربوط به طراحی بنر موثر و تبلیغات بنر نیستند.

از ابزار Paint Bucket برای پر کردن مستطیل با رنگ دلخواه استفاده کنید. به مثال زیر مراجعه کنید، از نقطه A به نقطه B بکشید تا به نقطه دلخواه برسید. برای بهره گیری بیشتر از بنر باید در آن از مفهوم CTA ( درخواست به کلیک ) استفاده کنید تا با کشاندن مخاطبان به صفحه فرود بتوانید محصول و شرکت خود را به طور کامل معرفی کنید. سپس روی ابزار حرکت (پیکان سبز ) کلیک کنید ، روی تصویر محصول کلیک کرده و آن را به بنر بکشید. همانطور که در اینجا نشان داده شده است ، محصول روی بنر ظاهر می شود.

مرحله 4: برای تأیید محتوا و طرح طراحی شده، آن را به صورت PDF بارگیری کنید.

در نهایت روی دکمه Play کلیک کنید تا انیمیشن مورد نظر را مشاهده نمایید.در صورت نیاز می توانید تنظیمات را دستخوش سایت گرافیک تغییر کنید. بدین ترتیب تا اینجای کار ساخت بنر در فتوشاپ ، نتیجه زیر به دست آمده است. ۷- از ابزار Move برای قرار دادن تصویر در سمت راست محیط کاری فتوشاپ قرار دهید. ۲- از آنجایی که قرار است این بنر برای ایمیل طراحی شود، بنابراین اندازه بنر در فتوشاپرا روی ۶۰۰ پیکسل قرار دهید. ۸- ابزار Rectangle Tool را انتخاب کرده و سپس از منوی Fill و گزینه Gradient را انتخاب نمایید.

  • ما در اینجا اصول طراحی بنر در فتوشاب و آموزش طراحی بنر چاپی در فتوشاپ را رایگان آموزش می دهیم.
  • اما مشکلی که وجود دارد این است که اصلا با فتوشاپ آشنا نیستید و شاید تا به حال با فتوشاپ کار نکرده باشید.
  • در این مرحله می خواهیم در مورد طرح اصلی و جایگاه اصلی ان توضیح دهیم.
  • در طراحی کارت ویزیت می توانید فاصله خطوط از اطراف را 3 میل، در طراحی بروشور، تراکت، کاتالوگ از هر طرف می توان 5 میلیمتر در نظر گرفت.
  • طراحان حرفه ای فتوشاپ معمولاً کارهای مهمی را که زیاد به آنها نیاز دارند به کمک میانبرهای صفحه کلید انجام می دهند و در منوها و ابزارها به جستجوی آنها نمی گردند.
کادری برای تغییر اندازه روی تصویرتان ایجاد می‌شود که می‌توانید اندازه را تغییر دهید. بیشتر فرمت های فایل با توجه به نرم افزار مورد استفاده در ساخت آنها JPG ، GIF ، PNG و HTML5 است. ازتبلیغات فلش صرفاً به دلیل قدیمی بودن آن، باید اجتناب کنید. اگر یک یوتیوبر هستید و می خواهید برای کانالتان یک بنر تبلیغاتی طراحی کنید، جای درستی آمده اید. در این آموزش به شما نشان خواهم داد چگونه در فتوشاپ یک بنر تبلیغاتی بسازید. من فقط روش انجام کار را به شما نشان خواهم داد و بعد از آن می توانید از الگوهایی که در اینجا یاد گرفته اید برای طراحی بنر کانال یوتیوبتان یا هر کاربرد دیگری که برای آن در نظر دارید، استفاده کنید.

مطالب برگزیده سایت با توجه به انتخاب شما

ماسک سوم را برای تیره کردن پس زمینه و ماسک چهارم را برای تغییر رنگ مو استفاده کنید. Layer mask ها یکی از قدرتمندترین ابزارهای فتوشاپ هستند. ماسک ها شما را قادر می سازند تا هر قسمتی از لایه ها را که بخواهید مخفی سازید و شما می توانید به هر تعداد که بخواهید از ماسک ها در لایه های مختلفتان استفاده کنید.

چگونه طراحی بنر چاپی در فتوشاپ را رایگان انجام دهیم؟

آموزش کامل طراحی بنر تبلیغاتی در فتوشاپ از سطح مبتدی جدیدترین مطلب