آشنایی با انواع دکل لیفتراک بازار لیفتراک | توکو لیفتراک

این نوع دکل، دارای یک سیلندر هیدرولیکی واقع در مرکز مجموعه دکل است که به فشار دادن بارها به سمت بالا کمک می‌کند تا ارتفاع بار را افزایش دهد، در حالی که خود دکل ثابت است. هنگامی که دکل به بالای ریل های داخلی رسید، دو ریل جانبی پشتیبانی کننده، روند بلند کردن را تکمیل می‌کنند. (همچنین این نوع دکل به عنوان دوبلکس قائم یا دکل آزاد دو مرحله ای نیز شناخته می شود). شرکت پارت لیفتراک پیشرو در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع لیفتراک و ماشین آلات انبارداری؛ تامین قطعات یدکی لیفتراک و ماشین آلات راهسازی آماده ارائه خدمات و فروش محصولات با کیفیت بالا به هموطنان عزیز می باشد.

گیربکس لیفتراک:

این حالت مکنده می‌باشد که معمولا بیشتر مکانیک‌ها این مدل را پیشنهاد می‌کنند. تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. از آنجا که آنها می‌توانند به ارتفاعات بیشتری ( از 159 اینچ تا 238 اینچ ) برسند. لاستیک توپر لیفتراک لاستیک های توپر از لحاظ ظاهری تفاوتی با لاستیک های بادی ندارند ولی پس از بررسی ا…

فروش باطری لیفتراک

این نوع از دکل‌ها بیشتر برای محیط‌هایی که دارای ورودی‌هایی با ارتفاع کم هستند مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولاً این لیفتراک ها می توانند بارها را فقط در فواصل محدودی بلند کنند. این نوع متداول دکل لیفتراک استاندارد از یک ریل خارجی ثابت و یک ریل داخلی کشویی با زنجیر برای بالا بردن ناخن لیفتراک استفاده می کند. حداکثر امتداد ریل های داخلی، ارتفاع بارگیری را محدود می کند.

اویل پمپ لیفتراک کلارک سپاهان

این لیفتراک‌ها را در انبارهایی با قفسه های بسیار بلند خواهید یافت. برای 5000 پوند لیفتراک با ظرفیت، دکل 2 مرحله ای بدون بالابر آزاد می‌تواند از 80 تا 159 اینچ متغیر باشد. برای کسانی که بالابر رایگان دارند، محدوده ارتفاع از 120 تا 140 اینچ است. 5- فشار سیال به پیستون‌های داخل سیلندرهای هیدرولیک باعث بالا آمدن آنها می‌شود و ریل‌های دکل را به سمت بالا می‌راند. لیفتراک دستگاهی است دارای یک دکل برای جابجائی و انبارنمودن بار که بلبرینگ دکل با اهمیت ترین قطعه در عملکرد دکل لیفتراک می باشد. به این موضوع اشاره دارد که چگونه می توان بار را قبل از اینکه دکل شروع به کشیده شدن کند بلند کرد.

آشنایی با انواع دکل لیفتراک بازار لیفتراک | توکو لیفتراک دکل لیفتراک تک مرحله‌ای (دکل سیمپلکس ) دارای یک کانال دکل است. در نتیجه، دکل‌ لیفتراک سیمپلکس دارای ارتفاع بالابری بسیار محدودی هستند. اما آنچه را که در ارتفاع بلند کردن کمبود دارند در دید جبران می‌کنند.

  • انواع الحاقیه لیفتراک شامل رول گیر لیفتراک – عدل گیر لیفتراک – بشکه گیر لیفتراک – کارتن کلمپ – ساید…
  • توجه داشته باشید عمر همه قطعات یک لیفتراک به یکدیگر پیوسته است.
  • لیفتراک‌ها چه از باطری و چه از موتور احتراق داخلی تغذیه کنند، در هر شغلی که استفاده شوند، از آن‌ها برای بلند کردن و جابه جایی بارهای با وزن زیاد در مدت طولانی استفاده می‌شود.
  • از آنجا که آنها می‌توانند به ارتفاعات بیشتری ( از 159 اینچ تا 238 اینچ ) برسند.